Bugün neler yaptınız ?

cok sevindim butun tanidiklarim burda
teşekkürlerr HOSBULDUM

Gğnaydın kızlar
Hamilelermi bunlar maşalaah :))

Çok şükür Allah bağışlasın darısı başımıza
çok şükür cnm amin amin inşallah bende zor uğraşlardan sonra buldum kuzularimi

Artim hamile degilim dyince bi an icim ciz etti sonra bi baktm ikizlerim kucagimda yazmissin Cok sukur
Allah evlatlarini sana bagislasin
Ay cnm benim teşekkürler sende yeni hamilesin rabbim sağlıkla kucağına aldirsin inşallah
Selam kızlar nasılsınız herkes çalışıyo herhalde bir benim evde kalıyorum
bende evdeyim ama ikizlerim var fırsat buldukça yazarım

O topikte konuşacak şeyler.degil bir sorun varsa özele yazmanı rica ediyorum bole yapip biz bisi yapmış gibi oluyor başka bisi sergiliyorsun ben sürekli alıngan tartışma olay istemiyorum senin burda herkes benim arkadaş ama sen bana ayrim yapmami bekleme bunu izza ettim hakli olan kişi var ise arkasında dururum ve izza ederim başka yerlere uzamasin bu

Ayy dua et bana nolur bende ikizim olsun çok istiyorum Allah bağışlasın :))

Kızlar ((( akşama yemeğe misafirim var görümcemle nişanlısı ve benim sularım kesik hala gelmedi ben nerelere gidem

Zaten hepiniz haklısınız ne demessin tek haksız Benim (sert ve tehditkar konuşmamanı rica ediyorum) iyiliğinizi de kötülüğünüz de istemiyorum
Bir ailede veya arkadaşlık gurubunda illa tartışma çıkar size fazla geldiyse ve hepiniz haklıysanız ok haklı olun ve mutlu olun yeterki bir daha bana yazma k i b

Rica ediyorum istemediğim kişiler yazmasın artık tek kelimeye tahammülüm yok
Kendi yağımda kavrulucam
Ellerinizi çekin üzerimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…