Bugün neler yaptınız ?

Vala kızlar bende içemiyodum önceden kendime kural koydum öyle bardakla olacak iş değil kendime bir litre şişe ayarladım sürekli ondan içiyorum bitince dolduruyorum böylesi bana göre daha mantıklı...

Vala kızlar bende içemiyodum önceden kendime kural koydum öyle bardakla olacak iş değil kendime bir litre şişe ayarladım sürekli ondan içiyorum bitince dolduruyorum böylesi bana göre daha mantıklı...
Evet doğru dşosun bardakla zor oluyo hesaplamak

dışardaydık güzel bir yılbaşı oldu gece sonu zoom olmasam daha iyiydi eve girerken ne yediysem çıktı az içmek lazım azz :kusmuk::temizlik::uykucu:

Pazar günü busefer çok farklı girdim yeni yıla hayatta unutamam :)) bildirim gelmiş neler yaptınız diye
11 e kadar bir mekanda eğlendim müzik dinledik
sonra çiftliğe gittik binicilerle, tam 9 atlı yola çıktık bulunduğumuz ilin merkezine atlatla geldik
11:30 gibiydi merkezdeydik, meydanda 12 yi bekledik :)
havai fişekler patlayınca biraz huysuzlandı kuzum ama onu da atlattık, en iyi dostumlaydım yani :KK200::KK200:
ablası kurban...

Umut oldukça, her yeni gün bir başlangıçtır.. Mevlana. Günaydın.

Eltimlerle ve eşimin kuzenleri bizdeydik içip guzellesince bi baktım eşim ve kaynim sürekli fir dönüyor hizmet ediyorlar:halay::halay:. Dünyanın kahrini çekip deli olacağına sen deli ol dünya senin kahrini çeksin misali biz içip guzellestik erkekler de hizmet edip bizi agirladilar. Kısacası çok güzeldi .:halay::deli::21:

Beni de etiketlediğin için teşekkür ederim yeni gördüm :) Hepinize musmutlu yıllar diliyorum arkadaşlar!
Bugün neler yaptın derseniz de 2 tane sınavım vardı final haftası. Yoruldum baya ama keyfim yerinde. Sevgiler kızlar.. :)))

Pazar günü busefer çok farklı girdim yeni yıla hayatta unutamam :)) bildirim gelmiş neler yaptınız diye
11 e kadar bir mekanda eğlendim müzik dinledik
sonra çiftliğe gittik binicilerle, tam 9 atlı yola çıktık bulunduğumuz ilin merkezine atlatla geldik
11:30 gibiydi merkezdeydik, meydanda 12 yi bekledik :)
havai fişekler patlayınca biraz huysuzlandı kuzum ama onu da atlattık, en iyi dostumlaydım yani :KK200::KK200:
ablası kurban...
:KK200:

X