Bugün neler yaptınız ?

Ondan diil ya sabah işe giderken tatsızlık oldu o zamandan beri ağlayıp durdum işyeri hariç
Ortada bişey yok desem yalan olmaz ama resmen aramız bozuldu bazen olur yaaa sebepsiz (bi de telefonumu arabada unutmuşum die ona kızıyo) kırk yılda bir umuttum dedim dünyayı mı yakman lazım :) o da sinirliydi başka bişeye şans işte
Hep olan seylerya bunlar için AC kalma kiz ben olsam kalmam :kk77: :KK70: dayanamam valla ben

Ama var ya ne desem oluyo tövbe tövbe şemsiye hakkında dddşm al şemsiyeni başına çal :)) bildiğin şemsiye kayboldu
İşyerinden biri istedi verdim bermşxek halim yok napabilirim

O da kaybetmiş o kadar sinir oldum ki emanet yaa bu boru diil alırım dio sanki aynı kalitede olucak ayrıca ayıp olmasın kabul edicek halim yok valla dayanamadım dddşm k bakma abi ama geçen dua kitabı da verdim sana önemli diil ama hiç demiyosun ben de kaldı veremedim die
Ben okuyorum da ondan dio
Ya kardeşim fotosunu çek ya da yaz
Ne alaka okuyorum

Hatta dedim bak eşim ben komplo kurdum sanıcak dedim sen ara söyle dedim
Akşam gelince de dedim böyle böyle şans isTe
(Şemsiyeyi tam kapatırken ters döndü rüzgardan ona kızıyo) dddim vi da hayatta kullanmam al işte gitti şemsiye

O da kaybetmiş o kadar sinir oldum ki emanet yaa bu boru diil alırım dio sanki aynı kalitede olucak ayrıca ayıp olmasın kabul edicek halim yok valla dayanamadım dddşm k bakma abi ama geçen dua kitabı da verdim sana önemli diil ama hiç demiyosun ben de kaldı veremedim die
Ben okuyorum da ondan dio
Ya kardeşim fotosunu çek ya da yaz
Ne alaka okuyorum
Kiz dime dime Allah korusun kaybolur bise olur o da :KK70:

Hatta dedim bak eşim ben komplo kurdum sanıcak dedim sen ara söyle dedim
Akşam gelince de dedim böyle böyle şans isTe
(Şemsiyeyi tam kapatırken ters döndü rüzgardan ona kızıyo) dddim vi da hayatta kullanmam al işte gitti şemsiye
Kiz insanin kendi kendine de nazari degermis bilion mu sen arada oku kendine ayet el kursu felak nas oku evden öyle. Cik:KK15:

Kiz insanin kendi kendine de nazari degermis bilion mu sen arada oku kendine ayet el kursu felak nas oku evden öyle. Cik:KK15:
Yıldızım düşük die işte
Yoksa mükemmel olmak anlamında diil
Sınava girerken de sınav bahçesinde koydum çok kötü geçti kaydırma yapmıştım görevde yükselme çöpe gitmişti

Yıldızım düşük die işte
Yoksa mükemmel olmak anlamında diil
Sınava girerken de sınav bahçesinde koydum çok kötü geçti kaydırma yapmıştım görevde yükselme çöpe gitmişti
Hm yildiz işlerinden anlamam bende dedimi yap sen oku kendine :KK66: bi arada ne is yapyon sen

Heralde istiyoki kalsın önemli diil diyim ne saçma ...
İlk başta dediki aa dur getiriyorum aşşada kalmış
Eline anahtar aldı bi yere gidio geldi yok dio
Sora arabaya baktı patatesçiye gitmiş orda kalır die oraya baktı
Çalınmış dio
Ya dedim ben şemsiyeyi iki yıldır dışarı koyuyorum kimse çalmıyor dedim

Heralde istiyoki kalsın önemli diil diyim ne saçma ...
İlk başta dediki aa dur getiriyorum aşşada kalmış
Eline anahtar aldı bi yere gidio geldi yok dio
Sora arabaya baktı patatesçiye gitmiş orda kalır die oraya baktı
Çalınmış dio
Ya dedim ben şemsiyeyi iki yıldır dışarı koyuyorum kimse çalmıyor dedim
:KK57:Niyet başka sen bence de 1 lira bile verme :KK53:

Mesela bi iki kere denk geldi arkadaşlarıma bişey veriyorum Abur cubur hemen görüyo tövbe ya
Öğlen arası bazen markete gidiyorum torbama bakıo direkt aç gibi (tanımıyorsunuz kul hakkı olmaz anlatıyorum ) bi kere dedim gülerek o da bakmadı bida
Her insan gibi markete gidiyorum sana da mı veriyim içinden :oha:

X