Bugün neler yaptınız ?

Ben sana miss i de gıcık ediyim die etiketledim demiştim
Şakasına diosun ama şakasına başkasının yanında olmak nasıl oluyo onu aklım alamıyo maalesef ... inş bir varmışla çok mutlu olursunuz onun tarafına geçtin emeğin boşa gitmesin pardon şakasına geçmiştin

clamatis çok üzgünüm bu derece kırılcanı düşünmedim lütfen gitme,gitmek gerekiyorsa ben gidiyorum böyle bişeye izin veremem kızlar burdaki herkesi gerçekten çok sevmiştim sohbetinizi kişiliğinizi samimi bulup arkadaşlık kurmultum ama clamatisin bu kadar üzülmesine sebebiyet verdiğim için çok üzgünüm kesinliikle gitmesi gereken biri varsa o ben olmalıyım clamatis değil lütfen @Clamatis burda kal hepinizi Allaha emanet ediyorum güzel insanlar dileyen özelden yazabilir ama sanırım burda olmam clamatisi üzücek.

daha fazla kırmayım ben seni o yüzden susuyorum .bir tarafım buruk bir tarafım kırık.

Ben bize ulaşın kısmından üyelik iptal yazdım ama....
Hayır şimdi beni üzme ben senden rahatsız olmuyorım asla gitmeye kalkışma bu konuyu kapatalım tamam gitmicem

Konu sahibi kimse olmaz çıkarım bende

Olmasin yaa kimse bir yere gitmesin şaka edinmiş galiba birbirinize kaldiramiyorsak konuşmayalım ozman burda kimse grup bir degil herkes herkesle konuşabilir sende uzme bole bisi icin
Aynen oyle canim yemin ederim basim zonkluyo iyice artti agrim yapmayalim nolur hepimiz adina diyorum birbirimize destek olalim akil alip verelim bn oyuzden burdayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…