Bugün ne yemek yaptın?..

seerni

hoşgeldin Nehir
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
1.301
5
39
Arkadaşlar bugün ne giydin bölümü varya bide ne yemek yaptın bölümü olsa güzel olur diye düşündüm. Biz bayanlar her gün bu gün ne yemek yapsak diye düşünürüz.
Ben bügün balık ve salata yaptım sadece....

buün yemek yapamadım, dün kurufasulye ve pilav yapmıştık...ısıtıp yedik, yarına Allah kerim

bende bugün nohut pilav yaptım sizden özendim birazda yanınada turşu koydum.

Bende tam böyle bir başlık açacakken ve açılmışmı diye topiclere bakarken açıldığını görüp seviniyorum.
Benim mönüde bu akşam tarhana çorbası,zeytinyağlı kereviz pırasa yemeği,soslu makarna,karnabahar salatası var.Birazdan da canım istedi,irmik helvası yapacağım ama nasıl yapılır bilmiyorum,buradaki tariflerde bulursam yardım alacağım.

Tarhana çorbası,kıymalı patates,şehriyeli pilav,salata,yoğurt bugünkü menüm...

tavuk suyuna terbiyeli şehriye çorbası, salçalı pazı yemeği, tavuklu pilav, yoğurt bugünkü menüm.

tavuk suyuna terbiyeli şehriye çorbası, salçalı pazı yemeği, tavuklu pilav, yoğurt bugünkü menüm.

ah canım benım ne guzel menü bugun tamda benım yapamamı düşündüğüm seylerı yapmısın.pazı yemegı dısında. bılmıyorum cunku pazı sarmasını bılıyorum ama yemegı nasıl olurki?senı tebrık ederım ben yapamadım.size afıyet olsunkaydirigubbakcemile5

ayy bende acıktım ama evde yemek yok
eşimle diyet yapıyoruz,eşimde yapma yaparsan yeriz diyor
ama çok acıktımmmmm :cokacimcoook:

Anaaam menülere bak beeecokacimcoook

Bende de afeti devranım Barçmanımın burda tarifini verdiği karıbahar kızartması ve ezogelin çorba var. O kadar. yanına birde salata yaparım. Tamam yav:nazar:

Anaaam menülere bak beeecokacimcoook

Bende de afeti devranım Barçmanımın burda tarifini verdiği karıbahar kızartması ve ezogelin çorba var. O kadar. yanına birde salata yaparım. Tamam yav:nazar:

kuzu bizede gönder accuk
açız yaa
şimdi kim gitcek yemek yapcak evde

kuzu bizede gönder accuk
açız yaa
şimdi kim gitcek yemek yapcak evde

Hadi be, sen kıçını yayıp otururken, ben gece bunları yaptım, nabersositososito,

Hem sen diyetteymişsin, al eline yoğurdu birde etiform bisküvi, ye gitsin:lepi:

X