Bugün ne yaptım?

merhaba kızlar bir konuda fikrinize ihtiyacım var. halamlar hacca gidecek farklı şehirdeler gitmeden önce hediye göndermek istiyorum ama kararsız kaldım, alternatif önerilere açığım. aklımda nevresim takımı var. ipek eşarplar da uçmuş 300liradan aşağı yok değişim imkanı da olmayacak internetten aldığım için, çanta alsam zevkinden emin olamadım değpişim olmayınca o da sıkıntı. kıyafet de bedeni bilemem
Hacca giden kişiye hediye mi alınıyor? İlk kez duydum böyle bir şeyi. Benim bildiğim gidenler gelirken hediye getirir🙃

Hacca giden kişiye hediye mi alınıyor? İlk kez duydum böyle bir şeyi. Benim bildiğim gidenler gelirken hediye getirir🙃
Ha ha 😂 parayı veren düdüğü çalar işte 🤪
Kim para takarsa ona hediye gelir 😂
Yoksa avucunu yala 😂

Şaka şaka hoş geldin yapana hediye verilir genelde .
O da tekkeyi bekleyen çorbayi içer oluyor 😂

Haziran ayı da hızla akıp gidiyor.

Ocak, Şubat , Mart çok güzel ve verimli geçmişti.

Nisan, Mayıs hastalıklı sıkıntılı ve çok verimsiz geçti.

İnşallah Haziran Temmuz Ağustos ve ilerleyen aylar hepsinden daha da güzel geçer.❤️

Hepimiz için öyle olsun diliyorum 😌

Ha ha 😂 parayı veren düdüğü çalar işte 🤪
Kim para takarsa ona hediye gelir 😂
Yoksa avucunu yala 😂

Şaka şaka hoş geldin yapana hediye verilir genelde .
O da tekkeyi bekleyen çorbayi içer oluyor 😂
Hac sonrası hoşgeldiniz diye ziyarete gidilir. Onlar da getirdikleri zemzem hurma vs ikram ederler. Hacı yüzükleri falan getiriyorlar ya bi de :) işte parmağına olanı alırsın😅 Yakınlarına daha kıymetli şeyler getirirler ben öyle gördüm.

Hac sonrası hoşgeldiniz diye ziyarete gidilir. Onlar da getirdikleri zemzem hurma vs ikram ederler. Hacı yüzükleri falan getiriyorlar ya bi de :) işte parmağına olanı alırsın😅 Yakınlarına daha kıymetli şeyler getirirler ben öyle gördüm.
Benim babam getirmiş.
Hala durur benim ismimim baş harfi yüzük vardı.Ben aldım.Ayarlı hatta.Bir de inci kolye gibi beyaz mini boncuklardan kolye var.

haziran ayı başladı kızlar, şöyle bir uygulama yapalım mı bu ay gerçekleşmesini istediğimiz 3 şeyi paylaşalım mı? sonra da bunun için neler yapmalıyız onı düşünürüz, böylece daha verimli bir haziran ayı geçiririz

haziran ayı başladı kızlar, şöyle bir uygulama yapalım mı bu ay gerçekleşmesini istediğimiz 3 şeyi paylaşalım mı? sonra da bunun için neler yapmalıyız onı düşünürüz, böylece daha verimli bir haziran ayı geçiririz
1-elimdeki 2 yarım kitabı bitirmek
2-doğum hazırlıklarını tamamlamak
3-oğluşlarımla günde en az 1 verimli ya da eğlenceli bir şeyler yapmak

1-Kitap okumayı arttırmak düzenli okumak.
Zaten ummhnisa ummhnisa ile kapışma yapıyoruz bu ay rakibem kendisi beni aldı şanslı kadın :KK8: :deli:

2-Yürüyüş ve piknik arttırmak.
Akşam üstü çocuk zaten futbol ⚽ oynuyor.
Çay vs götürüp kendi eğlenceme bakmak.

3-Bol bol dinlenmek . Düzenli uyumak.

X