Bugün ne yaptım?

Hadi mersinin denizi yakın hemen serinle gel eve😆😆

Kız kışın da klima ile ısındık tek oda onda da 1100 tl elektrik faturası ödedim cefaydı yani🙈🙈
En azından o var ama o da beni yoruyor. Hazırlan git dönüşte çoluk çocuk banyo muhabbeti beni çok yoruyor gidesim gelmiyor. Şöyle denize sıfır olsa daha iyi olurdu 🤭

Ay ne rahat istiyorlar, ben kardeşimden isteyemem. Hele şimdiki koşullarda beni aşırı elzem bir şey olmasın şuraya bırak diyemem. Ben minnet duygusundan hiç hoşlanmıyorum zaten
Yani inan 2. Araba olduğu icin kapida duruyor diye istemeyen kalmiyo ve zaten gerckten bana lazim olmasa o araba alinmazdi insanlar bunu anlayamiyolar sanirim. Ciddi anlamda sknti cekiyorum bu konuda hayir desen olmuyo evet desen olmuyo..inanki kendimi bazen taksi şoförü gibi hissediyorum, insanlarin işlerini görecem diye kendi islerimden feragat ediyorum eşime soyledigimde olsun akrabamiz gidin halledin vs diyordu ama artik oda isyan etmeye başladı sanirim, 2 sefer arkadasim aldi 1 günlüğüne her almasina 5 er gün gelmedi araba ve uzak yola gidip gelinmis hgs cezalari odenmedi 400 lira gelmis ve arabayi kapiya biraktiginda ertesi gün arabanin lastiği patlakti. Benzin deposu verdiğim kadar bile yoktu.. 4-5sefer ust komşum aldi cam açıp kapama yeri bozulmus elektronik sistem hadi onu yaptirmadin bari benzinimi aldigin gibi bıraksaydin yani anliycagin iyilik yapalim derken fazlaca zarara ugramaya başladık zaten aracimida değiştirdik bizde eşimle birbirimize söz verdik bundan sonra hastalik harici kimseye vermeyi düşünmüyoruz hastalik önemli bi konu olmadigi sürece taksi şoförü gibi de hissetmek istemiyorum kendimi 🙄

Yani inan 2. Araba olduğu icin kapida duruyor diye istemeyen kalmiyo ve zaten gerckten bana lazim olmasa o araba alinmazdi insanlar bunu anlayamiyolar sanirim. Ciddi anlamda sknti cekiyorum bu konuda hayir desen olmuyo evet desen olmuyo..inanki kendimi bazen taksi şoförü gibi hissediyorum, insanlarin işlerini görecem diye kendi islerimden feragat ediyorum eşime soyledigimde olsun akrabamiz gidin halledin vs diyordu ama artik oda isyan etmeye başladı sanirim, 2 sefer arkadasim aldi 1 günlüğüne her almasina 5 er gün gelmedi araba ve uzak yola gidip gelinmis hgs cezalari odenmedi 400 lira gelmis ve arabayi kapiya biraktiginda ertesi gün arabanin lastiği patlakti. Benzin deposu verdiğim kadar bile yoktu.. 4-5sefer ust komşum aldi cam açıp kapama yeri bozulmus elektronik sistem hadi onu yaptirmadin bari benzinimi aldigin gibi bıraksaydin yani anliycagin iyilik yapalim derken fazlaca zarara ugramaya başladık zaten aracimida değiştirdik bizde eşimle birbirimize söz verdik bundan sonra hastalik harici kimseye vermeyi düşünmüyoruz hastalik önemli bi konu olmadigi sürece taksi şoförü gibi de hissetmek istemiyorum kendimi 🙄
Kesinlikle vermeyin ya valla okuyunca burda sinir oldum. 1 gün deyip 5 gün getirmemek nedir ya ya da bozup getirmek ne ayıp. Aynen acil bir sağlık durumu olmadıkça vermeyin. Kendilerin olmayınca insanlar ne kadar rahat olabiliyor. Ben tam tersiyim mesela başkasının olunca diken üstünde olurum. Benim eşim araba konusunda hassastır mecbur olmasa bana bile vermeyecek diyormuşum 🤣

Kesinlikle vermeyin ya valla okuyunca burda sinir oldum. 1 gün deyip 5 gün getirmemek nedir ya ya da bozup getirmek ne ayıp. Aynen acil bir sağlık durumu olmadıkça vermeyin. Kendilerin olmayınca insanlar ne kadar rahat olabiliyor. Ben tam tersiyim mesela başkasının olunca diken üstünde olurum. Benim eşim araba konusunda hassastır mecbur olmasa bana bile vermeyecek diyormuşum 🤣
Bizimki cok rahattir her isteyene hatun anahtari gondersene der. Kendininkini vermiyo nasilsa ya ama oda ders aldi son yasananlardan dolayi. Benim eşim araç alim satimida yapiyor ekstradan bazen benim de aracım olmazdi alım satım arasinda ama kimsenin 10 dkkaligina biseyini almam.. Aslinda gerckten eşiniz en iyisini yapiyor çünkü şuan ekmek aslanin midesinde hic bisey kolay kazanilmiyor.. eli açık olan ben bile bunu diyosan ne denir baska artik 😅

Ah ahh ben muzdaribim bu konudan cok 🥹 o yuzden susuyorum zaten bu kadar skntiyi kimseye hayır diyemedigim için cektim ama artik yavas yavas demeye basladim 🤷🏼‍♀️ Geçen gün kuzenim istedi arabayi 1 hafta Bodrum’a gidecekmis balayına 😅 arabayi almasi getirmesi 9-10 gün kız ben ne yaparim arabasız evde o kadar😅 cocuklari nasil alirim okuldan kusura bakma abi araç banada lazim oluyor dedim. Diyebildim yani 🥹
Kiralık arabalar bu yüzden var.😄

30 Mayıs 😎
3516 adım attım. 😎
Sıcaktan buharlasmadan eve geldim.😁
Akşama yemek yapmadım 😋Eşim gelirken getirdi. 😋
Ikı tane sınav okuyup girdim. 😎
Vergi borcunun bir kısmını ödedim.😁

31 Mayıs 🌺
Yürüyüşe çıktım 🚶🏻‍♀️ 8492 adım attım.
Bankaya , markete uğradık.
Poşetleri yerleştirdim.✔️
Akşam yemeğine tabi ki kolaya kaçtım 😋
Vergi borcuyla uğraştım biraz.
İki tane sınav okudum.📃🗞️

Öğrenciye kaç puan vereceğinin kararsızlığını mı yaşıyorsun🤓 elinizi korkak alıştırmayın örtmenim😊
Keşke öyle olsa .🙃

Hayat konusunda çok kararsızım.
Çok detayli düşünüp hayır diyemiyorum.
Lafı dolandırmayi sevmiyorum.
Daha az konuşup daha çok dinlemek lazım aslında.
Hiç bir kararı kendi başıma alamıyorum.
Hep birine danışıyorum.
Karar vermeyi öğrenmem lazım.😇

Keşke öyle olsa .🙃

Hayat konusunda çok kararsızım.
Çok detayli düşünüp hayır diyemiyorum.
Lafı dolandırmayi sevmiyorum.
Daha az konuşup daha çok dinlemek lazım aslında.
Hiç bir kararı kendi başıma alamıyorum.
Hep birine danışıyorum.
Karar vermeyi öğrenmem lazım.😇
Boğalar kararsız maalesef. Bende de var. Ama sonra diyorumki verilen en kötü karar kararsızlıktan iyidir. Ve bu düşüncem süreci hızlandırıyor.

Boğalar kararsız maalesef. Bende de var. Ama sonra diyorumki verilen en kötü karar kararsızlıktan iyidir. Ve bu düşüncem süreci hızlandırıyor.
Yaa ben sanıyorum bir tek ben böyleyim 🙃
Burç ile ilgili olacağını hiç düşünmedim.

X