Bugün ne yaptım?

Yaaa Lizzzz beni şımartıyorsunuz teşekkür ederimmm şiirlerin ekran fotosunu aldım

Günaydın
Mutlu pazarlar

Güne 9 saat 34 dakika uyumuş olarak uyanan ben
Lizz duymasın

Planım bugün evi temizlemek,toplamak.
Enginar yemeği yapmak.

Şimdi oğlum kursa gidecek.
Ben de eve el atarım.

Bu arada ben de 32 oldum çift yaşları daha çok seviyorum
Dün yakın arkadaşlarımızla pikniğe gittik, pastayı da orda kestik güzeldi çocuklar için de çok iyi oldu orman havası vs.

Bugün çocuklardan fırsat bulabilirsem şöyle bir hayat muhakemesi yapayım diyorum ama fırsat olduğunda uyuma ihtimalim de yüksek

Şaka maka önce evlenince sonra çocuk sahibi olunca çok değiştim, ben eski ben değilim. İlk gençlikte çok katı kuralları olan biriydim sonra törpülendim yumuşadım. Hayatımın bir evresinde ki lise yıllarıydı sanırım artık hiç bir şeyi merak etmiyor gibiydim ergenlik işte Ama özellikle oğlum Doğduktan sonra ne kadar çok öğrenecek şey varmış dedim. Yaşam enerjim tazelendi ilk evlendiğimde çok çok zorlandım. Defalarca eşime evlilik bana göre değilmiş demişimdir Allah’tan eşim benden daha olgundu da beni iyi idare etti, çok şey öğrendim aslında kendisinden ama bunu ona söylemiyorum tabi

Neyse uzatmayım inşallah yeni yaşım ruhsal olgunluğa bir adım daha yaklaştığım iç huzura biraz daha kavuştuğum sevdiklerimle sağlıkla geçen bir yaş olur

Mikancigim er hastane dizisiydi sanırım. Hastane dizilerini hiçbir zaman sevmedim izlemedim.

Onun dışında söylediklerini izledim the o.c nin cakmasyonunu yaptılar ya bizde yıllar sonra, medcezir, insan orijinalini bilince komik geliyor gerçekten TV tarihindeki en nitelikli kanaldi CNBC-e . Sali günleri romantik salı, carsambalari ustalara saygı kuşağı vs vardı.

Bir insanın yaptığı en zengin yolculuk, kendi içine yaptığı yolculuktur. Bunu şimdi kendim mi uydurdum yoksa biyerde mi okudum bilmiyorum şaka bir yana gerçekten tecrübe denen şeyin yaşla bir ilgisi var ve yıllar geçtikçe kendimizin nasıl da evrilip baskalastigini görmeyi çok kıymetli buluyorum.

Ben de mesela geçmişteki halimin tersine şimdi daha katiyim.. daha tahammulsuzum. Daha az şans veren birine donustum insan ilişkileri konusunda. Sanırım bu benim o zamanlar fazlaca naif olmamdan kaynaklı.

Mikancigim kac yaşında evlendin? Esin gercekten olgun bir insanmis. Ve seni iyi tanıyor ve seviyormuş ki tolere etmiş. Ben valla eşime evlilik bana göre değilmiş desem ilişkimiz o anda yara alır bir daha geri alamam. Ağızdan çıkan söze çok önem veriyor. Sevgiliyken kaç yıl önce söylediğim biseyi bile bı anda hatirlatabiliyo. Kindarliktan ziyade çok alıngan aslinda kendi içinde. O yüzden söylediklerime hep dikkat ederim ama bazen de işte hata yapabiliyor insan. Ben de en nihayetinde bir insanim.

Evet er hastane dizisiydi benim de izleyebildiğim tek hastane dizisiydi
Medcezire hiç bakamadım orjinalini bilince gerçekten komik geldi
One tree Hill de sarışın Lucas’a aşıktım

Evet er hastane dizisiydi benim de izleyebildiğim tek hastane dizisiydi
Medcezire hiç bakamadım orjinalini bilince gerçekten komik geldi
One tree Hill de sarışın Lucas’a aşıktım
Lucass o da sarışın kıvırcık saçlı kıza aşıktı ben sarışın sevmem, dikkatimi cekmemis demek ki bı tane koyu kumral oglan vardı, onu seven bi kiz vardı ama kızın maddi durumu kotuydu, oğlan zengindi, kız onu ders calistiriyodu. Sonra bölümler ilerledikce yakinlastilar. Ayy çok komik ifade ettim ya var mıydı böyle bişey gerçekten

Bir insanın yaptığı en zengin yolculuk, kendi içine yaptığı yolculuktur.
Bu söz on numara oldu
Eşim de öyle aslında önem verir çıkan sözlere ve unutmaz. Ama beni çözdü 2 gün önce duygu yoğunluğu ile konuştuğum şeyi unuturum o kadar önemsemem kendi söylediklerimi de
25 yaşında evlendim. 1 senelik bir ilişkiydi aslında ama aşıktık yani

Evet kumral oğlan Lucas’la kardeşti, babalar ortaktı o kız da adı Halley’di. Lucas’ın kankası sonra kumral oğlana aşık oldu. Bi de evlenmeden kimseyle yatmayacak diye kendine söz vermişti sonra bir gün Lucas bu ikisini uygunsuz yakaladı. Kendine verdiğin sözü tutmadın dedi sonra kız şak diye evlilik cüzdanını çıkardı kendi söylediklerimi hatırlamam ama bu sahneyi dün gibi hatırlarım

Hep mutlu olun mikancigim ben sizin çok tatlı bir aile olduğunuzu hayal ediyorum hep düşününce

Mikancim bravo, bu kadar detayı dizinin senaristi bile hatırlamıyodur

Nice sağlıklı mutlu yılların olsun inşallah mikanımmmiyi ki seni tanımışım

Hep mutlu olun mikancigim ben sizin çok tatlı bir aile olduğunuzu hayal ediyorum hep düşününce

Mikancim bravo, bu kadar detayı dizinin senaristi bile hatırlamıyodur
Teşekkür ederim

Yaaa yabancı dizi filmlerde bekarete önem verilmez ya bu öyle olunca aklımda kalmış demekki

Temizlik bitti çok mutluyum
Sadakatsiz izledim çamaşır kalkarken filan.
Şimdi çay keyfi yine.

Misafir biri gitti biri yatılı artık burda mı akrabada mi bilmiyorum.

Ayarlarım bir şeyler.

Temiz evin üstüne gelmeleri iyi denk geldi.
Artık düzenli tutsam güzel olur.

Camdaki kız başladı .

Kapı çaldı.
Misafir geri geldi.

inciitanesi la casa çok merak uyandırıyor gerçekten bir çırpıda bitirmek istiyor insan.

You da öyle ama misafir var şimdi meraktan çatlıyorum.

Bugün 3 bölüm izleyecektim patladı.

Bol bol çay kahve icecez artık.

Az önce sütlü bol köpüklü Türk kahvesi hupletildi.

maşallah ya misafir ağırlamana hayran kaldım bu arada. çok eksik olduğum bir konu, genelde evde takılırız çok kimseyle git-gel yapmıyoruz maalsf evim hep dağınık olduğu için evi topla hzırlık yap falan gözümde büyüyor uzun zamandır misafir davet etmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…