bugün melegimi kaybettim

D.L.K

güneşş
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
29
1
39
2.5 yıldır bebek için tedavi goruyodum bu ay hamile kalmıştım cok saskındım cok sevinmiştik ama bugün 6haftalık düşük yaptım cok üzgünüm senağlama ilk bebegimdi moralim cok bozuk bunun nedenini arastırcam bebek olması için tekrar tedavi gerekiyor hemenmi baslıyayım yoksa biraz beklemelimiyim bebişim olmasını herkes gibi bende cok istiyorum rabbim hiç kimseye evlat acısı göstermesin

canım çok üzüldümm ,Allah sabır versinn .. 2 ay kadar dinlen daha sonra tekrar başlayabilirsin tedaviye sanırım,,, Bunu veren Rabbim yine verir inş..:Saruboceq:

güzelim .. ne denir bilmiyorum ama rabbim sabrınıda versin.6 ay beklemen gerekir diye biliyorum arkadaşımda 2 aylık bebişini düşürmüştü oradan biliyorum.dua et tatlım geçmiş olsun

canım allah sabırversin.çok zor bi durum.aynısını bende yaşamıştım.ama düşükten ve hatta düşük sonrası kürtajda olmak zorunda kaldım.2 ay sonra hamile kaldım yine.çok şükür sağlıklı bi bebeğim var.darısı başına inş.

2.5 yıldır bebek için tedavi goruyodum bu ay hamile kalmıştım cok saskındım cok sevinmiştik ama bugün 6haftalık düşük yaptım cok üzgünüm senağlama ilk bebegimdi moralim cok bozuk bunun nedenini arastırcam bebek olması için tekrar tedavi gerekiyor hemenmi baslıyayım yoksa biraz beklemelimiyim bebişim olmasını herkes gibi bende cok istiyorum rabbim hiç kimseye evlat acısı göstermesin

Canım senii o kadar çok iyi anlıyorum ki...Bende bugün meleğimi kaybettim...Sabahdan beri ağlıyorum..Allahdan ümidini kesme..Bak 2.5 yıldır uğraşıyormuşsun..Ben 6 senedir uğraşıyorum..İlk bebeğim di...İçim acıdı..Canım yandı...Yüreğimdeki sızı devam ediyor..Ama herşey çok güzel olacak..Doktorum bugün dediki sağlıklı olsaydı zaten tutunurdu..Problemli bebekler düşermiş...Sakın üzülme diyemeyeceğim..Benimde acım taze olduğu için seni anlıyorum..En az 3 ay bekle dedi bana....Sende doktoruna sor istersen..Geçmiş olsun canımcım..İnşallah gene bu sitede tekrar bebişlerimizi konuşuruz...İkimiz adına da çok üzgünüm..Allah diğer arkadaşların bebeklerini korusun..

Cnm çok üzüldüm Bende ilk bebeğimi tedaviyle sahip olmuştum Kalp atışı yoktu kürtaj oldum (nefret ediyorum ya bu isminden) beklemedeyim şu an 2 adet geçsin gel demişti doktorum bende çok korkuyorum tekrarlar diye araştırma yaptırmayı düşünüyorum tekrar yaşamamak için kötü tecrübeyi bakalım... Sende biraz bekle en az 3 ay hoş doktorun sana söylemiştir En yakın zamanda sağlıklı bebeklere kavuşmanı dilerim.

geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın bende geçen ağustosta 9 haftalık bebeğimi kaybettim ne kadar zor bilirim canım allah sanada bir cennetlik vermiş.....

çok üzgünüm Allah sabr versin bende 27 haftalık doğum yaptım 4,5 ay yaşadı sonra melek oldu ..çok üzgünüm..

canlarım hepinizden allah razı olsun derdime ortak oldunuz cok tesekkür ederim demekki saglıklı degilmiş oyuzden gıttı aslında en basında yani hamile kalıp doktora gittigimde kan degerlerım 2katı seviyede yukselmiyodu doktor dış gebelik yada saglıksız bı gebelik olabırır demişti internetten sürekli arastırdım dış gebeligi kotü seyler yazıyodu eger bebek tuplerde oluşursa kanama oluyomuş ve tüpler zarar görüyomuş kanamam olunca ilk aklıma gelen bu oldu kendimi oyle kotu hıssettimki anlatamam hemen doktora gittim cok sukur dış gebelik degilmiş bununla teselli olmustum ama kanamam artınca ve bebegimin artık benimle olmadıgını hissedince sabahlara kadar agladım canım cok yandı rabbim hiç kimseye boyle acı yasatmasın rabbim herkese hayırlı ve saglıklı evlatlar nasip etsin

Canım çok üzüldüm inan ki ne denir bilemiyorum
Allah sabır versin en yakın zamanda tekrar sevindirsin seni işallah:1hug:

çok üzüldüm allah sabır versin.
en kısa zamanda burada hamileyim haberlerini okuruz inşallah.

canım çok büyük bir acı , acını yaşa ve yeni bebek için kendini hazırla. hırpalanırsan hormonlarında hırpalanır unutma

Allah sabır versin.Ben kızımı 33.haftada kaybettim .2 ay oldu.çok istiyorduk.odasını herşeyini hazırlamıştım.ve 1 hafta önce dr gittiğimde çok sağlıklıydı. güldü gözlerini açıp kapattı.hiçbir problem yoktu ama kaybettik.ben de2.5 yıllık evliyim.dr um bana 1 ay bekle sonra korunma dedi.ancak elevit verdi.vitamin takviyesi.Allah herkese anne olmayı nasip etsin bana da inşallah.sanırım karışık yazdım tekrar geçmişolsun moralini yüksek tutmaya çalış dua etmekten başka bi şey yok

X