Bugün doğum günüm ama...

G

gamze_8

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gamze_8
Bir konu açmıştım ama kapanmış.Neden kapandığını bilmiyorum.Ve olan oldu kardeşim şuan sığınma evinde çok zor Allahım.Kahroldum.Ölseydim keşke daha iyiydi.Hamile olduğu için gitmek zorunda kaldı.Allahım kimseye böyle şeyler yaşatmasın.Bugüne kadar üzüldüğüm şeyler için diyorum kendime ne aptalmışım dert görmemişim aptal aptal şeyler için kendimi üzmüşüm.Bundan sonra nolur bilmem.Elimden bişey gelmezki yapayım.Oda böyle olucağını bilmiyordu.Hergün ağlaya ağlaya gitti en sonunda.Annemle sofrada oturup yemek yiceğimize karşılıklı ağlayıp kaldırıyoruz sofrayı.Bugün doğum günüm ama keşke ölüm günüm olsaydıda kurtulsaydım bunlardan.Anneminde doğum günü aynı gün.Günlerdir hiçbirşey yiyemiyorum.Sabahtan beri mide bulantısından duramıyorum.Burnum falan kanadı.Heralde üzüntüden.Bide bu şekilde çalışmaya çalışıyorum.Allahım yardımcımız olsun.Bugünler geride kalacak mı?Gerçekten çok zor.Neden yazıyorsam bilmem başınızı ağrıtıyorum işte kusuruma bakmayın ama çok kötüyüm.Konuşucak kimsem yok.

• Konu Sahibi gamze_8
önceki konuyu bilmiyorum ama öncelikle doğum günün kutlu olsun....ayrıca umarım herşey yoluna girer...sağlığını bozmamaya dikkat et canım

• Konu Sahibi gamze_8
öncelıkle dogum gununuz kutlu olsun...
annenızınde...
ben pek bır sey anlamadım ama.kardesınız neden sıgınma evınde...
daha acık yazsaydınız keske...annenız sag neden sızle bırlıkte degıl...
tabıkı bunu yasamak hiç kolay degıl amaçlmekte içzüm degıl...
keske yazıpta gıtmeseydınız....
bugun cuma gunu ısallah yardıma muttac olan herkesın duaları kabul olur..

• Konu Sahibi gamze_8
Konuyu tam bilmiyorum açıklarsan iyi olur ..Ama kardeşin sığınma sizin yanınızda olacağına neden sığınma evinde???

• Konu Sahibi gamze_8
doğum günün kutlu olsun.. Allah yardımcınız olsun unutma her kışın sonundan bahar gelir. isyan etmeden,neden ben ? diye sormadan Allahın izniyle atlatırsınız bu durumu inşallah. başımıza gelen her olayda bizim anlayamayacağımız ufak mesajlar vardır sen sabırla bu dönemin geçmesini bekle.

• Konu Sahibi gamze_8
Teşekkür ederim hepinize
Çok açıklayamadım konu kapanmış Yanlış bulundu diye düşündüm.Evlilik dışı hamile kardeşim.Babama söyleyemedik.Göndermek zorunda kaldık.Çünkü babam içkici hiç affetmez zaten en ufak brşeyini bekliyorum diyordu kardeşime .Seni vurup öldürücem diyordu.Bide bunu duysaydı hayatta affetmezdi.Mecbur kaldık.Durumumuzda yi değil.Başka bir çare bulamadık.Zaten hiç birgün ilgilenmedi bizimle babam.Ondan hep böyle dağılıyoruz.

• Konu Sahibi gamze_8
Ben hatırladım konuyu. Kardeşinizin hatasını siz yüklenmişsiniz. Başına buyruk hareket etti ve sonuçlarına katlanacak ne yazık ki... Siz elinizden geleni yaptınız vicdanınız rahat olsun. Tabiiki üzüleceksiniz kardeşiniz neticede ama hayattan da bu kadar kopmayın. unutmayın herşey bizim için bu dünyada. Sizin ve annenizin doğum günü kutlu olsun bu arada. Kendinize dikkat edin salmayın kendinizi sağlık herşeyden önemli unutmayın.

• Konu Sahibi gamze_8

Babam içkici hiç affetmez ne demek???kardeşiniz kaç yaşında?

• Konu Sahibi gamze_8
önce doğum günün kutlu olsun. açmış olduğun konuyu hatırlıyorum. ama zaten konuşulanlardan herkesin sana ortak tavsiyesi buydu. kardeşin yaptığı bir cahilliğin bedelini ödüyor şimdi. sen abla olarak yanında olmaya çalıştın ama malesef biryere kadar. şimdi dağılmış gibi olabilirsniz ama birbirnizden kopmanıza engel değil bu. yanyana olmak değil sürekli birbirinizden haberinizin olması dertlerinizde sevinçlerinizde birlikte hissetmek bir aile gibi yapan sizi. sabır herşeyin ilacıdır. bugün cuma bolbol dua et canım. bazen hayırın mı şer yoksa şerrin mi hayır getireceğini yaradandan başkası bilemez.

• Konu Sahibi gamze_8
teşekkür ederim
Demek istediğim yani babam içki içiyor.İçer sonra o kafayla gider bulur vurur.Yaparda hiç şüphem yok.Çok zor tabii yaptığı çok çok büyük bir hata.Nasıl güvenirsin sen el oğluna.Ama olan bize oldu.Nede olsa insanın canı kanı kardeşi.Kahroluyo insan

• Konu Sahibi gamze_8

Haklısın tabii ya, Allah yardımcınız olun ama yinede yalnız bırakmayın kardeşinizi..Hay Allah yaaa benneyaptımki

• Konu Sahibi gamze_8
çok ama çok üzüldüm
diğer konuyu hatırlıyorum
demekki başka çare bulamadınız böyle bir çözüm buldunuz
kardeşini görebiliyormusunuz?
peki babana nereye gittiğini söylediniz

• Konu Sahibi gamze_8
konunuzu tabiki hatırlıyorum...
birşey sormak istiyorum size...
kardeşiniz sığınma evinde...
peki babanız sormuyormu,nerede diye??

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi gamze_8

Yeni yasının sana beraberınde hayatın tüm güzellıklerını,huzuru,mutlulugu,saglıgı getirmesi dileklerimle..Doğum günün kutlu olsun cici kız..a.s.

• Konu Sahibi gamze_8
Daha dün gitti aradım gece konuştuk hiçbişey götürmedi giderken bakalım hafta sonu götürmeye çalışıcam alırlarsa babamada zaten cok arayıp sormadıgı için anneannem rahatsızdı biraz onun yanında kalcak dedik bir iki ay.Babamda dedi iyi olmuş gitsin burda durup geziceğini gitsin dedi.Ama suanda nasıl napıyo daha bilmiyoruz.Çok fazlada arayamıyorum.Hep aklım onda.Zaten kendini hayatta koruyamıyo.Ne olursa olsun yalnız bırakmam.

• Konu Sahibi gamze_8
önceki konunu biliyorum,sorunu geçici olarak da olsa çözmüşsünüz sanırım,umarım bundan sonra herşey daha kolay olur kardeşin ve senin için.anneannen yalnız mı yaşıyor,bebek doğduktan sonra oraya taşınma şansı var mı kardeşinin?
bu arada annenin ve senin doğum günlerinizi kutlarım,umarım hep gülersiniz bundan sonra,üzüntüler size uğramaz umarım.

• Konu Sahibi gamze_8
doğumdan sonra ne olacak peki?

küçücük bebekle ne yapacak kardeşin?

off off o bebeğe nasıl üzüldüm şimdi ya...

• Konu Sahibi gamze_8
konunuzu biliyorum.
kardeşinizi zaten göndericeğinizden bahsetmiştiniz.
ama bebeği evlatlık vericez diyordunuz.
umarım bundan vazgeçmişsinizdir.
askerdeki baba adayından haber var mı?

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi gamze_8
canım doğum günün kutlu olsun
anlayamadığım benim canım şu (ben konuyu biliyorum)baban kardeşin sığınma evine gidince sormadımı neden gitti nerede falan diye
ayrıca bebek doğunca ne olacak kardeşine ve bebeğe

• Konu Sahibi gamze_8
Cnm. Sığınma evini okur okumaz hatırladım konuyu...Şu an yapılabilecek en iyi çözümü bulmuşsunuz.
Askerdeki çocukla konuşamadınız galiba... Sonra ne olacak ? Yani bebek doğunca... Ay Allahım yaa inşallah evlatlık vermeyi düşünmezsiniz..
Cnm. Allah bundan sonra iyi gün göstersin hepinize hele de zavallı anacığına... Doğum Gününüz kutlu olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…