bugün değişik bir halim var hamiş olabilirmiyim

balxixmnur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
2.806
18
44
bugün adetim geçeli 20 gün oldu daha adetim 10-11 gün var yani. ama öyle bir halsizlik varki bugün anlam veremiyorum. yorulacak iş yapmadım uyku hali var birde sol kasığım öyle bir hafif sancı var biraz öncede seğrime gibi birşey hissettim. karın alt bölgem şiş gibi sanki. offf 10 gün nasıl geçer şimdi acaba dedim bebişim bu ay içime ekilecekmi. inşallah yarabbim. sizlerdede bu tarz belirtiler olmuşmuydu.

bugün adetim geçeli 20 gün oldu daha adetim 10-11 gün var yani. ama öyle bir halsizlik varki bugün anlam veremiyorum. yorulacak iş yapmadım uyku hali var birde sol kasığım öyle bir hafif sancı var biraz öncede seğrime gibi birşey hissettim. karın alt bölgem şiş gibi sanki. offf 10 gün nasıl geçer şimdi acaba dedim bebişim bu ay içime ekilecekmi. inşallah yarabbim. sizlerdede bu tarz belirtiler olmuşmuydu.

Merhaba Benimde bugun tam 20.günüm.. ve inan aynı seyleri hissediyoruz.. bende de hafif kasılmalar ve adet öncesi sendromu var.. insallah ikimizde güzel haberleri alırız.. :)

canım dediğin seyler bende de oldu.hala da oluyor.33.gündeyim adet olmadım.6 gün gecıktı yani.test yaptım bugun (idrar )cıkmadı.belki geç döllenmeyse diye umut ediyorum.ben de heyecanla beklıyorum.hayırlısı neyse o olsun

inşallah kızlar bebişlerimiz sıkı tutunun annenize :))) bak biz sizleri çok seviyoruz.
yumuk yumuk ellerine minicik burnuna seni yaratana kurban olduğum gel artık bekletme bizi.

inşallah kızlar bebişlerimiz sıkı tutunun annenize :))) bak biz sizleri çok seviyoruz.
yumuk yumuk ellerine minicik burnuna seni yaratana kurban olduğum gel artık bekletme bizi.

10 gun ne ki benim 12 ayım gecti hala yok. Ama güzel Allahım bir bildigi var diyorum.. sabırla bekliyorum..

10 gun ne ki benim 12 ayım gecti hala yok. Ama güzel Allahım bir bildigi var diyorum.. sabırla bekliyorum..

bende 19 aydır bekliyorum bebişimi nedense drumda tedaviye gerek yok deyip duruyor bende beklemek istemiyorum artık. mevlam tez zamanda kavuşturur inşallah bebişlerimize.

Kızlar belirtilere her ay çok takılıyoruz sonra hüsran oluyor.bakın benım bugün adet biteli 2.gün dün göğüsler başladı ağrımaya,acımaya sıkıldım bu vüuttaki değişikliklerden

bende 19 aydır bekliyorum bebişimi nedense drumda tedaviye gerek yok deyip duruyor bende beklemek istemiyorum artık. mevlam tez zamanda kavuşturur inşallah bebişlerimize.

Rabbim en kısa zamanda bebek hasreti ile yanıp tutuşan kullarının dualarını geri çevirme yarabbim.hayırlı,sağlıklı evlatar verirsin inşallah
Sabrın sonu selamettir

allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin en yakın zamanda inşallah bende altı yedi aydır bekliyorum bu ay tamamen korunmayı bıraktık allahım inş yüzümüzü güldürür bu ay ilk hamileliğimde yaşadıklarımı yaşatmaz bana ve canım eşime hepimiz için hayırlısı olsun kızlar allah hepimiziin dualarını kabul eder inş bebişiiiiiiiiiim gel artık

hanımlar belirtilere cok takılmayın. vucudunuzu dinlemekten vazgcin. baska seylerle ilgilenin hem bolece vakit de cabuk gecer. ben belirti degisiklik deneebilecek her seyi yasadım. sonuc husran. bu ay belirti melirti vız gelir.

kızlar bende de bişeyler varma.. belirtilere takmayayım diyorum ama takılmayacak gibi de değil ki..

belim felaket ağrıyo. göğüs uçlarında hafif karıncalanma var. karnımda bi tuhaf. regl olacak gibi ama tam onun gibi de değil. bi de ayıptır söylemesi felaket gazım var. ki bu ara rejim yapıyorum ve öyle hiç gaz yapıcak bişeyler de yemiyorum. bi de sürekli uykuluyum. bıraksalar 24 saat uyuyacam. reglime 6 gün ya da 9 gün var ama tam emin değilim.

şimdi gel de takma bu belirtilere. tamam yumurtlama dönemimde oluyor ağrılarım ama böyle değil. ve iki günde geçiyor.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bilmeden beklemek gerçekten çok zor.

X