Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bugun bi kez daha anladim gogus. Kadin icin hersey

esrablgn

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2014
264
6
Kizlar bugn Alisverise gittim gogus tarafi sonuk sonuk duruyor butun alis veris keyfim kacti baskalari deniyot dolduruyor ben acayip kaldim cok sinir oldum butun moralim coktu nasil buyucek neden buyumuyor bilmiyorum ama gogus yiksa cocuktan farkn yk demek bnm icin paikoljim cik bozuldu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bi on cm büyüseydi...herşey tam olurdu

kız allah aşkına artık kafana takma her göğüs muhabbetindesin sıkıntıdan hasta edeceksin kendini zayıfsan biraz kilo al bak nasıl doluyor görürsün

48 kiloyum boyum 1.63 55 kilo olsam on cm büyürmü dersin...:26:
şuan düz sayılırım göğüs altıyla üstü arası fark 7-8 cm gibi bişey..
sutyen takmayınca 12-13 yaşında kız çocuğu gibi duruyorum yeni ergenliğe girmiş...
offf ne kadar rakamlardan bahsettim...iyi değilim

yok yok kilon iyi alma. benim 75 bedenden küçüktü göğüslerim 20 yaşndayken 23 24 yaşnda 75 oldu ama hormon tedavisi görüyorm ben 8 kilo aldm :26:

bende oyleydim evlenmeden önce gayette mutluydum şimdi 75 cm oldu.umarım değişmez

eşiniz bu durumu nasıl karşıladı peki
aslında bende bazen barışık oluyorum başkası için değil önce kendim için küçük ama güzel diyorum.ama sonra o elbise olmayınca göğüsler boş durunca offf pufff

eşim anirmal gormuyor beni hep beğendiğini söyler aksini söylese bile benim için farketmez.ben mutluyum bence sende mutlu ol kinseyi takma beğenen boyle begensin benim boyda kısa ama mutluyummmm senin boyun gayet iyi ilerde buyur boşuna uzdum kendimi dersin

inşallah öyle olur..zaten olması gerekende o eşiminde beni olduğum gibi sevmesi..tabii ben bunu daha fazla kafaya takmadan kendi içimde bitirebilirsem..

bebeğimm bencee senin kilodann kaynaklanıyo çünkü benim bi ark.vardı geçen sene baya kiloluyduu göğüsleri 85ti bu sene kız bir kilo verdii bir kilo verdii şimdi görsen benimkinden küçük oldu 10 cm felan küçülmüştü.hee tabi bu arada kiloyu nerden alındığınında çok önemi varr ben iki sene önce 67 kiloydum göğüslerim aynı duruyodu üstten gıdım kilo alamıyodum ama basenlerimm okadar büyüktükü bacaklarımda kalındı tabii şimdi 11 kilo felan verdimm.göğülerde bi değişimde yook sen kiloyu nerden alıyosun bu önemli.:26::26::26::26:

Kusura bakma ama cok saçma bi teori bu. Bosanmak uzere olan kadinlara soyle bakalim 'gogüs kadin icin herseydir' diye gulup gecerler sana seninki de dert mi diye. Bi yerinden utanc duyacagina ben boyleyim diyip kabullebip sevmen cok mu zor senin icin?

kız allah aşkına artık kafana takma her göğüs muhabbetindesin sıkıntıdan hasta edeceksin kendini zayıfsan biraz kilo al bak nasıl doluyor görürsün

herkeste kilo almakla olmaz canım bende kilo alıyorum ama basene alıyorum göbeğe alıorum..maşallah beğeniyorum baseni ama göbek kısmı çok kötü.

ah kızlar ah:)Biz küçültme derdindeyiz siz büyütme derdinde.Bi günlüğünede olsa keşke yaşasanız büyük göğüsün derdinide böyle şikayet etmeseniz.Küçük göğsü büyük göstermek için bir sürü çare var.Ama büyük göğüste öyle bi durum yok toparlayıcı sütyenlerle bile küçülmüyo.Kısacası dert yani.Halinize şükredin bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…