Bugun Benim Dogum Günüm

E

EMEL_76

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EMEL_76
Kizlar Benim Dogum Günüm Bugun.

• Konu Sahibi EMEL_76
doğum günün kutlu olssssuuuunnn, sağlıklı sıhhatli bir yaş olsun senin içiiiinn.

• Konu Sahibi EMEL_76
Doğum Günün Kutlu Olsun Canim Sana Bir ömür Boyu Sevdiklerinle Huzurlu Mutlu Bir ömür Diliyorummm

• Konu Sahibi EMEL_76
dogum gunun kutlu olsun saglikli bir omur gecirmen dilegile
Sevgiler ....!!!

• Konu Sahibi EMEL_76
Doğum Günün Kutlu Olsun Yeni Yaşin Sana Istediğin Herşeyi Beraberinde Getirsin Canim

• Konu Sahibi EMEL_76
nice yıllara..sağlıklı mutlu başarılı yıllar senin olsun arkadaşım.mutluluk yagmurunda semsıyesız kal....a.s.

• Konu Sahibi EMEL_76
Canım doğum günün kutlu olsun. Allah nice sağlıklı, mutlu yıllar nasip etsin.

• Konu Sahibi EMEL_76
doğum günün kutlu olsun canım nice mutlu senelere sevdiklerinle beraber inşallah

• Konu Sahibi EMEL_76
nice mutlu yıllaraaaaa arkadaşım sevdiklerinde beraber daha nice yeni yaşlaraa.s.

• Konu Sahibi EMEL_76
nice yıllara sevdiklerinle beraber canım şanslı mutlu huzurlu seneler seninle olsun benimde evlilik yıldönümüm bugün ama eşim işe gitdi taaaaaaaaaaaaaaa gece gelecek ne yapalım sağlık olsun değilmi

• Konu Sahibi EMEL_76
hapi börtdey tu yooooooooo mutlu yıllar saglıklı ve uzun ömürler sevdiklerinle beraber.....

• Konu Sahibi EMEL_76
nice yıllara canım doğum günün kutlu olsuna.s.

• Konu Sahibi EMEL_76
Nice mutlu yıllara canım.Bugün eşimin de doğum günü benim içinde özel bi gün yani.

• Konu Sahibi EMEL_76
canım şimdi herkesin msjını okudum ama benim aklıma komik bişey geldi :)
sen hamileydind emi doğum günün yoksa yaş gününmü
eğer hamileysen :)))))))))))))))):roflol:
allah bir nefesde kuratrsın derler ya öyle olsun
yaş günün se nice mutlu yııılllaraaaaaa:içelim:
türkçe işte nereye çekersen oraya gidiyor :dance:

• Konu Sahibi EMEL_76
Doğum günün kutlu olsun hayatım. Sana sanalda olsa geçenlerde aldığım ve çok beğendiğim "Deniz Kabuğu Kase"yi gönderiyorum:teytey: Artık internetten arar bulursun. Nice mutlu yıllara

• Konu Sahibi EMEL_76
nice mutlu yıllara canım.benimde 3 de inş 23 basıyorummmmmm içimde bi burukluk var büyümek istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…