Bugun Benim Dogum Günüm

E

EMEL_76

Ziyaretçi
Kizlar Benim Dogum Günüm Bugun.

doğum günün kutlu olssssuuuunnn, sağlıklı sıhhatli bir yaş olsun senin içiiiinn.

Doğum Günün Kutlu Olsun Canim Sana Bir ömür Boyu Sevdiklerinle Huzurlu Mutlu Bir ömür Diliyorummm

dogum gunun kutlu olsun saglikli bir omur gecirmen dilegile
Sevgiler ....!!!

Doğum Günün Kutlu Olsun Yeni Yaşin Sana Istediğin Herşeyi Beraberinde Getirsin Canim

nice yıllara..sağlıklı mutlu başarılı yıllar senin olsun arkadaşım.mutluluk yagmurunda semsıyesız kal....a.s.

Canım doğum günün kutlu olsun. Allah nice sağlıklı, mutlu yıllar nasip etsin. :KK70:

doğum günün kutlu olsun canım nice mutlu senelere sevdiklerinle beraber inşallah

nice mutlu yıllaraaaaa arkadaşım sevdiklerinde beraber daha nice yeni yaşlaraa.s.

nice yıllara sevdiklerinle beraber canım şanslı mutlu huzurlu seneler seninle olsun benimde evlilik yıldönümüm bugün ama eşim işe gitdi taaaaaaaaaaaaaaa gece gelecek ne yapalım sağlık olsun değilmi:nazar:

hapi börtdey tu yooooooooo mutlu yıllar saglıklı ve uzun ömürler sevdiklerinle beraber.....

Nice mutlu yıllara canım.Bugün eşimin de doğum günü benim içinde özel bi gün yani.

canım şimdi herkesin msjını okudum ama benim aklıma komik bişey geldi :)
sen hamileydind emi doğum günün yoksa yaş gününmü
eğer hamileysen :)))))))))))))))):roflol:
allah bir nefesde kuratrsın derler ya öyle olsun
yaş günün se nice mutlu yııılllaraaaaaa:içelim:
türkçe işte nereye çekersen oraya gidiyor :dance:

Doğum günün kutlu olsun hayatım. Sana sanalda olsa geçenlerde aldığım ve çok beğendiğim "Deniz Kabuğu Kase"yi gönderiyorum:teytey: Artık internetten arar bulursun. Nice mutlu yıllara:nazar:

nice mutlu yıllara canım.benimde 3 de inş 23 basıyorummmmmm içimde bi burukluk var büyümek istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

X