bugun bebegım görünecekmi

beyz@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
247
0
kızlar bugun dayanamadım dr gıdıcem dun dr aradım adetın 5 6 gun gecsın randevu alıp gel dıyor zaten memnun deyıldım doktorumdan bende baska dr randevu aldım bugun 4.5 ta gıdıcem acaba ultrasonda gozukurmu a.s. degerım 159 du hesaplayıcılar 4+1 dıyor

canım değer 1000 olmadan görülmüyor demişti doktorum tabi bilemem ben onun yalancısıyım:) ama görülmedi diye üzülme sakın ben 6. haftayı bitirmek üzereyken gitmiştim v ozaman bile çok küçüklerdi
4-5 milim kadar düşün artık

Görünmez büyük ihtimalle,ben de 8 gün geçince gitmiştim,kese görünmüştü sadece,6 haftada bile karından değil vajinal ultrasonla göründü.Sakın üzülme hemen görünmezse,ben çok üzülmüştüm boş gebelik diye

canım büyük ihtimalle görünmez,çünkü değerin baya düşük ,bende ilk kez 4 haftalıkken gittim,çünkü daha önce bir düşük yapmıştım,gittiğimde değerim 29000 dü,nokta kadar keseyi dr.um zar zor görebildi.

bence biraz fazla acele ediyosun derim daha çok küçük ve asla görünmüycek bence. sende boş yere neden görülmedi diye panik yapıcaksın 6 haftadan önce kesenin görünmesi çok zor. birde keseyi görmek için vajinal muayene yapıyo dr.lar bunada ilk başlarda hiç gerek yok bence. bebeği yerinden oynatıyo gibi geliyo bana. bence bekle canım biraz daha. benim bebek 6 haftalıkken ancak belli olmuştu.

canim gorunmez. 1500 lerde deniliyor ama bazen 2300 lerde falan gorunuyor. neden acele edip kendini strese sokuyorsun?
dur bakalim. merak etme kanaman falan yoksa sorun da yok. bebek icerde buyuyor annesi.
6. hafta ortasi git. hem kalp atisini hem keseyi, hem embriyoru, yolk sac hepsini gorursun. erken gidersen moralin bozliuur neden embriyor gorunmedi falan diye.

canım ya benimde dün ölçtüler değerimi 1400 çıktı ama alttan muyane etti zar zor gördü bugün keseyi bence boşuna gitme bi kaç gün daha bekle

benimde 1000 lerdeydi ama sadece kese gözüktü bebegi göremedi dr 10 gün sonra gel bakalım dedi bencede erken gidip canını sıkma derim bende senin gibi oldum keseyi görsemde boş gebelik diye korkuyorum işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…