Bugün ALLAH RIZASI İÇİN NE YAPTIK

mrv2855

B(77.3)G(75.2)H(69)....hadi gulum yandan:))
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2013
7.248
7.677
34
Hanımlar hepimiz biliyoruz ki yaradana ne kadar dua eder istifarda bulunur yalvarırsak rab bize o kadar yakn oluyor
Peki biz bize bahsedilen bu hayata karsılık yaradana nasıl şükürde bulunuyoruz
24 saatin 1 saatini bile doldurmayan ve farz olan namaZımı kılabılıyor muyuz
Yada kac defa salawat getırıyoruz
Kac defa la ilahe illallah diyoruz
Kac defa subhanallah diyoruzz
Kac defa ELHAMDULILLAH DİYORUZ
sadaka veriyormuyuz
Bir günde neler yapıyoruzz
Hadi hanımlar günlük Zikirlerimizi yazalımm hep beraber duamızla büyüyelim
Birbirimizi tanımadan birbirimizin sevab işlemesine vesile olslım mı

İsterseniz ben size bügun hangi tesbihleri cekecegimizi yazayım
100 er den baslayalım
Yawas yawas cogalalım inşallah
Bu konuda yardımcı olmk isteyen arkadaslarımızıda beklerim işte su kadar su tesbihten cekersek su sevabı kazancaz gıbı
İnanın su sitede boş boş dolasmaktan iyidir
Azrail kapıya dayandıgında dilinde zikirle gitmeyi tercih edenlerdenim siyorsanız hadı başlayalım
100 defa salavatı şerif
100 defa la ilahe illallah(99 defa la ilahe illallah 100. De la ilahe illallah muhammeden rasullullah)
100 defa la havle vela kuvveta illa billahil aliyyül azim
..............

1. Saga
2. Sola
3.öne
4.arkaya
5.yukarı
6.asagı
7.side etrafına
7 tane ayetel kürsiyi bu şekilde sırayla okuyup üfleyin
Allhın izniyle sizi güçlü bir zırh koruyacaktır
Ne sagdan ne soldan ne asagıdan ne yukardan önden veya arkadan kısacası hiçbir taraftan bela kaza gelmeywcektit inşallah
Ölümden başka herşeyden korunacaksınız
Hergün yapabılırseniz ne güzell

8.yide okuyup yutmamızı söylerler onu unutmuşsunuz :44:
güzel bir konu olmuş
böyle bir şeye vesile olmanız güzel

Adetliyken okuyabilirmiyim hepsini cok sagolun cok guzel bilgiler

8.yide okuyup yutmamızı söylerler onu unutmuşsunuz :44:
güzel bir konu olmuş
böyle bir şeye vesile olmanız güzel

Benim okudugum riwayet buydu canım ama yutmak rıvayetını duymadım bilgılendırdıgın için saol)
Okuyoruz dimi

Subhanallahi ve bihamdihi 100 defa

Kim bu salavatı cuma günleri bir defa dahi okumaya devam ederse ölürken hz muhammed (sav)yanına gelir ve kelime i tevhid i ona bizzat kendisi söyletir
Kabrine onu kendi elleriyle yerleştirir
Hesab için gelen münker ve nekir meleklerine bizzat rasullullah onun adına cvp verir
Allh dostları da bu hayra ulasmak için her gece 10 cuma geceleri 100 defa okumaya devam etmesi gerekir
En büyük güzellik allah özel sevgisini kazanmış olacaksın
KızlAr salavatı kadir i yazıyorum
ALLAHÜMME SALLİ ÂLÂ SEYYİDİNÂ MUHAMMEDİN NEBİYYİL ÜMMİY EL HABİBİL ÂLİL KADRİL AZİMİL CAHİ VE ÂLA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM
Kabul ve makbul olsun

Ev almak ve satmak için dıalar var aksam paylaşacagım şu an ewde degılım hanımlar
(Mahmut efendi hz bizzat ögretilen bir dua)

100 estagfurullah
100 salavatı serife
100 kulillahümme mâlikel mülkü tü'tül mülke mentaşa-ü. Vetenzi_ül mülke menteşa ü bi yedikel gayr inneke alâ külli şey in kadir
Tülicülleyle finnehari ve tülicünnehare filleyli ve tugricul meyyiti ve tugricul meyyite minel hay ve terzukû menteşa-ü bi ğayri hisab
Sonunda 184 defa yâ hayyü ya kayyûm
Dua yaparken : bana bu duayı ögreten mahmut efendi hz hürmetine beni ev sahibi yap allahım de!

ben çok üzülüyorum evde oturup daha dikkat etmek istiyorum bi planım olsun istiyıorum iş yerinde pek fazla mümkün olmuyor bi de devlet memuruyum başörtülü çalışıorum şükür aslında çalışmak istemiorummm

Allah yardımcın olsun canm boş vakıtlerinde salavat getir agzın boş oldugunda günde bir kere bile olsa la ilahe illallah de
Subhanallahi ve bi hamdihi
Aklına geldikçe soyle bunları inan bana Allhın izniyle daha güzel geçecek günlerinn
Sıkıldıgında yaa sabır la havla vela kuvvete ılla bıllahıl alıyyul azimmm
Yani illa ewde oturan demiyo bunları canm bnm
Bende calışırken bos bi defter tutmuştum bole basta hangi tesbihi çekîyosam onu yazıyodum basa altına her çektiğimde bi çizgi atıyodum 5 cizgi olunca üstünü çiziyodum yıne dewam ederken çizgi cekiyosum bole bole günde 100 er belki daha fazla tesbih çekip nefsimi kendimi ruhuumu rahatladıyodumm canm bnm

haklısın dahada dikkatli olmaya calısacağım bundan sonra hele bu süreçte dahada ihtiyacım var buna aralık ayında tüp bebek tedavime başlıorumda o yüzden

haklısın dahada dikkatli olmaya calısacağım bundan sonra hele bu süreçte dahada ihtiyacım var buna aralık ayında tüp bebek tedavime başlıorumda o yüzden

Hakkında hayırlısı insallah snada dua ederim canm allahım gönlüne göre versinnn

hakkında hayırlısı insallah snada dua ederim canm allahım gönlüne göre versinnn

canım ben özel günümdeyim ben ne yapabilirim bugün 100 estağfirullah 33 elhamdülillah 100 la ilahe illallah okudum

baska ne yapabilirim canım yardım edermisin:26:adetliyim bide ne okuyacagımı bilemiyorum

canım ben özel günümdeyim ben ne yapabilirim bugün 100 estağfirullah 33 elhamdülillah 100 la ilahe illallah okudum

baska ne yapabilirim canım yardım edermisin:26:adetliyim bide ne okuyacagımı bilemiyorum

La havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim(istedigin kadar oku en az 100 olsun ama)
Salavat(allahumme salli âlâ seyyidina muhammed)100
Subhanallahi ve bihamdihi
Subhanallahi velhamdülillahi vela ilahe illallahuvallahuekber vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim
Salavati kadir yazdım onu okuyabilirsin
Salavatı kübra var bulabılırsen okuyabilirsin
Subhanallah
Elhamdülillah
Allahuekber bunları cekebilirsin
Canım yaptıklarınıda tekrar yap aklına bişi gelmesse
Bol booll selavat çek ki peygamber efendimizin şefaatine nail ol inş hayırlı geceler

Allahümme rabbena atina fiddünya haseneten ve fil ahireti haseneten ve kına azabennar birahmetike ya erhemerrahimin
Kızlar bu coook büyük bi duadır hatta ole ki haz ve umreciler tavaf yaparken en cok bu duayı okurlar muhakkak günde bir kez olsun okuyun(nama haricindede okuyun)

cok sagol canım benim Allah razı olsun bende hergün okuduklarımı yazayım buraya ben adetsizken hergün okumaya calısıyorum bu duaları :

Sabah ve akşam 7 kere aşağıdaki duayı okuyanın dünya ve ahiret işlerinde Allah ona kafidir.

“Bismillahirrahmanirrahim.Hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşil azim.”

Ayrıca bu dua ailenin huzur ve mutluluğu için çok önemle okunan bir duadır.

her gün 7 defa "Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym"

“Allahümme ma esbaha bi min nimetin ev bi ehadin min halkıke, fe minke vahdeke lâ şerike leke, felekel hamdü ve lekeşşükür” duasını, gündüz okuyan o günün, akşam okuyan o gecenin şükrünü ifa etmiş olur.) [Akşam esbaha yerine emsâ denir.

Nazardan ve her türlü zarardan korunmak için okunan dua:
(Euzü bikelimâtillahittammâti min şerri mâ haleka)

Son düzenleme:

Saol canım paylaşımların için inşallah bole bole gunlerımız boşa gıtmeyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…