Bugün adet günüm beta hcg 48.66 lütfen bakın

nagihan_14

sana sığındım rabbim
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
917
26
Kızlar durumu benim gibi olan varmı yada tanıdığı bir iğne verdi hergün yapıcam bide coraspirin ve folik asit Perşembe günü tekrar kan tahlili yapıcaklar kızlar bişeyler söyleyin 3 kaybım var

hamileliğin hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah daha önceki kayıpların kanında sorun olduğu için miydi çünkü corasprin kan sulandırıcı bi ilaçtır ve bildiğim kadarıyla folik asiti hamile kalmadan veriyolar ama hamileyken kullanan var mı bilgim yok

Kızlar durumu benim gibi olan varmı yada tanıdığı bir iğne verdi hergün yapıcam bide coraspirin ve folik asit Perşembe günü tekrar kan tahlili yapıcaklar kızlar bişeyler söyleyin 3 kaybım var

hayırlı ugurlu olsun rabbim saglıkla kucagına versin bende coraspin ve igne kullanıyorum folik asit+ demir ilacı benimde 3 kaybım oldu inşallh bu sefer kucagıma alırım. ignenin adı ne???

hamileliğin ilk aylarında da veriyo cnm doktorlar folik asiti.

seninki çok iyiymiş. benim adet 2-3 gün geciktiğinde 27 çıkmıştı. yarın yine yaptıracağım..

Hadi hayırlısı bakalım inş 2 ye katlar doktorum bana rakamlara takılma dedi çünkü ilk öğrendiğimde düşük gibi dedim önemli olan 2 ye katlamış olması ve sürekli böyle olması gebeliğin devam ettiğinin göstergesi dedi sıkma canını sakın yalnız çok pozitifim değer düşük olmasına rağmen hiç moralim bozulmadı

farkettiğim bişiy var cnm ama sen mantıklı bulur musun bilmiyorum :) 2 gün önceki yaptığım idrar testinde 2. çizgi silik olmasına rağmen zar zor görünüyordu. bugünkü yaptığım daha kolay göründü bi de daha belliydi. bu da hormonun artmasından oluyodur herhalde.

Doğru ben kimyasal gebeliğimde adetime 8 gün varken idrar da çıkmıştı silik pozitifti bu gebeliğimde 5 gün varken bile hiçbirşey çıkmamıştı sadece adetime 2 gün kala yaptım içimden bir ses hamilesin diyordu çünkü yaptım ve önceki gebeliğimdeki kadar silik çıkmıştı sanırım bu ay yumurtladım çörekotu tarçın karışımını kullanmıştım bu dengesiz yapmış olabilir ben buna yorumluyorum umarım katlar Can'ım ya

inş katlar :) biraz önce kan verdim tekrardan. bakalım 2 günde ne kadar katlamış veya katlamamamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…