bugn adet günm ama tık yokkk

ekim.29

Allahumme Ya Mübdi
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
3.838
39
35
kızlar bugn adet günm ama tık yok çok güzell inşş 9 ay boyunca hiç olmam gecen adetim saat 4 de olmştu bunda tık yok daha allahım nolursn umutlarımı boşa çıkmasnn hamiş oluyuummmmm :sm_cool:

inşş canmm yaa inşşya hiç agrımda yok sadece kassgma ara ara sancı giri dedigim gibi gögüsümn ucu açıyoo inşş canm inşş hamişzdr

Canım inşallah hamişsindir. :dance: Heyecanlandım bak şimdi. Gelmez inşallah.

ayy hadi ikinizde test yapın kkızlar bende meraklandım,innşşşallahhhhh hamilesinizdirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ayyy kızlar akşamı bekleyim eger hastanmassm mutlaka haber verrm mts arkadşmz hamile kalmş darısı hüzün yılı ile bana olurr dualarınızı bekliyormm

ya kızlar bide gögüsümzn en uç tarafı var ya benm orası kopkoyu oldu bildgn siyah böle olupta hamile kalan var mııı

hiç belirti olmadan hamile kalan olmuş mudur acaba??benimde adet olmam lazımdı ama hala yok,belirti falan da yok.

kızlar bugn adet günm ama tık yok çok güzell inşş 9 ay boyunca hiç olmam gecen adetim saat 4 de olmştu bunda tık yok daha allahım nolursn umutlarımı boşa çıkmasnn hamiş oluyuummmmm :sm_cool:

ay cok sevındım canım ya,inşallah adet olmassında hamişşsındır.:CüvCüv: Allah hepimize hayırlı ve saglıklı bebişler nasip etsın inşallah.hadı bakalım haberlerini beklıyoruz.bı test alsaydın barı eczaneden aksam yapardın. yada bi limon testini bi uygula bakalım

ya kızlar bide gögüsümzn en uç tarafı var ya benm orası kopkoyu oldu bildgn siyah böle olupta hamile kalan var mııı

canım evet koyulaşma hamilelikk belirtisiii inşallahh hamilesindirrr ben bu ay hamileyimmm darısıı sannaaaa canımm a.s.

canm limon testi ne ya söle yapıyım eşimi test aldrmaya gönderdm

ya aslında gerceklıgını bende tam olarak bılmıyorum ama arkadaslar konu acmıslar hıc tıklamadınmı.idrarını plastik bardaga yapıyormussun sonra bı kac damla limon sıkıyormussun eger hemen dibe çökerse hamişmişsin havada yüzerse degılmıssın.ama zaten eşin gitmiş test almaya sen onu yapda öle haber ver
:teytey::teytey::teytey:

hiç belirti olmadan hamile kalan olmuş mudur acaba??benimde adet olmam lazımdı ama hala yok,belirti falan da yok.

canımmm inşallahh sende hamilesindirr bende bu ay hiç belirtii olmadı sadece günüm geçtii ve hamileyimm darısıı sizee adet belirtileriyle hiç farkıı olmuyorr a.s.

annaaa kıııssss valla çok sevndm canm ya başka ne belirtin oldu canm yaaaa

kızlar ben bu lımon testını uyguladım dıbe coktu sımdı hamılemıyım yanı?

valla okadar bıulmıyorum ama forumdakı hamıle arkadaslar yapmıs dibe çökmüş olmayanlar yapmıs havada kalmıs.bende onların yalancısıyım,hası hayırlısı canım eşine söylede barı gebelık testı alıp gelsın.beklıyoruz hayırlı haberlerını

valla okadar bıulmıyorum ama forumdakı hamıle arkadaslar yapmıs dibe çökmüş olmayanlar yapmıs havada kalmıs.bende onların yalancısıyım,hası hayırlısı canım eşine söylede barı gebelık testı alıp gelsın.beklıyoruz hayırlı haberlerını

ayyy ınsallah hamısımdır
canım burası kucuk bıyer pek eczane yok bıde bugun pazar oyuzden kapalı ınsallah yarın alır yaparım sonucu solerımŞeniz

X