budapeşte viyana prag gezisi

rannos62

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2011
1
0
bayramda budapeşte viyana prag a gidecegiz eşimle Bana gezilecek yerlere nasıl gidebilirim metro tren vb yardımcı olurmusunuz...Teşekürler.

pazar günleri biraz zor olabilir ama onun disinda, duraklarda hep bilgi levhalari mevcuttur. bilet icin otomatlar vardir. almanca ve ing. secenekleri var.

bence gideceginiz yerleri önceden belirleyip, o yerlere ait web sayfalarindan ulasim bilgilerine bakip, not alin...

kaybolsaniz bile, keyifli olacaktir :))

viyana da gezilecek yerlerin hepsi yürüme mesafesinde :) onun için problem yaşamazsın :)

nerelere gideceğini işaretlersen eğer vakit kaybetmeden gezmiş olursunuz :)

gitmişken mutlaka sacher torte ve apfel strudel yiyin :))) otel sacher vienna nın altındaki kafede yiyin, çok pahalı bir yer diye gözükebilir ama değil :)))

prag da şehir içi 2 gün, şehir içinde gene yürüyerek her yere gidebilirsin. Bir tek prag kalesine sanıyorum otobüsle çıkmanız lazım :)
onun dışında prag da şehir dışında yapılacak çok fazla şey var canım :)

terezin kampına mutlaka gidin,
karlovy vary e mutlaka gidin, (burayı görmeden dönmeyin)
kutna hora var, gidin :)

prag da şehir dışında yapılacak şeylerde var ve otobüs istasyonundan otobüsle gidebilirsiniz buralara :)) 1 yada 1,5 saat mesafede hepsi yaklaşık olarak :))

budapeşte ye gidemedim, bilmiyorum :)))

iyi seyahatler :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…