Doğuma Hazırlık buda bizim hastane çantamızzz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canım birde cantana bayıldım...bebek bakım canyasımı bu yoksa büyük kol cantalarındanmı aldın...çünkü bebek bakım cantası bende aldım 58 ytl ye..bu tarzda kol cantasına benziyor ama 3 fermuarlı bölmelerin içindede termos biberon yerleride var 5-6 tane bölmeleri var içinde...seninkininde içi öylemi acaba...çünkü cok arastırdım ben petrol mavisi griye dönük düz renk aldım.. öyle renkli yoktu...nereden kaca aldın....

durucum ben hep bu tarz çanta arıyordum.bebek bakım çantası değil ama valizde değil ebatları çok güzel hastane için ne aldıysam hepsi sığdı ve mesela bir yere gittiğimde bebeğin eşyalarını rahatlıkla buna koyabilirim yani kol çantası olarakta kullanabilirim ben bunu eminönünden aldım 25 ytl ye çok komik değilmi fiyatı adamın siftahı yoktu ver abla 25 ytl dedi eminönünde başka yerlere sordum bu çantanın aynısı 35 ytlyerimseniben

canım çizgililere bayıldım özellikle
bebiş için battaniyeyi unutma bu arada
kendin için iç çamaşırı ve göğüs pedi

benimde cok hosuma gitti cizgileri özellikle :)
cnm saslaninda dedigi gibi battaniyeni özellikle kalin corap ve ev terligi bornozunu,taragini .... falan unutma tatlim )

canım çizgililere bayıldım özellikle
bebiş için battaniyeyi unutma bu arada
kendin için iç çamaşırı ve göğüs pedi

tşk ederim cnm ilgine hastane çıkışının battaniyesi var ama başkadamı koyalımCADIARZU gögüs pedim iç çamaşırım falan onlarıda koydum cnm

canım tesekkür ederim cevabın için...evet cantanın aynısından bugün avcılarda gezerken gördüm...25 ytl dedi oda...evet dediğim gibi kol cantası ...ama cok hos....bakım cantası olarakta gayet güzel kullanılır...öüyorum güle gile kullan...

sevindim beğendiğine cnm :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…