Banyo Dekorasyonu buda benım yeni banyom :)

Canım güzelliğine bir sözüm yok.. Şuanda aynı banyo fayanslarından duşakabinine kadar evimizde var.

Çoooooook çoooooooook zor temizliği :KK43: Siyah fayanslarda o kadar çok su lekesi kalıyor ki temizleyene kadar canı çıkıyor insanın..

Ve duşakabin çok kötü, radyosu hiçbir işe yaramıyor bazen ışığını açayım derken açıyorum korkuyorum ses gelince birden :KK53:

Ve havalandırması hiç güzel değil, banyodayken arada suyu kapatıp açıyorum kapılarını yoksa nefes alamıyorum..

Masaj yerleri elbette etkisi vardır ama hiç kullanılmıyor bile, sadece görüntü olarak muhteşem hele gece mavi ışığı :KK16:

Haziranda benim düğünüm var, nişanlımla banyoyu mutfağı falan kendimiz yaptırıcaz bizde evimize, deneyim oldu annemin evinden ben normal bir duşakabin istiyorum ferah ferah :KK9:

İyi günlerde kullanın inşallah, aşkla :nazar:

Koyu beşiktaşlısınız galiba :KK1::KK1: güle güle kullanın :KK9:

Canım güzelliğine bir sözüm yok.. Şuanda aynı banyo fayanslarından duşakabinine kadar evimizde var.

Çoooooook çoooooooook zor temizliği :KK43: Siyah fayanslarda o kadar çok su lekesi kalıyor ki temizleyene kadar canı çıkıyor insanın..

Ve duşakabin çok kötü, radyosu hiçbir işe yaramıyor bazen ışığını açayım derken açıyorum korkuyorum ses gelince birden :KK53:

Ve havalandırması hiç güzel değil, banyodayken arada suyu kapatıp açıyorum kapılarını yoksa nefes alamıyorum..

Masaj yerleri elbette etkisi vardır ama hiç kullanılmıyor bile, sadece görüntü olarak muhteşem hele gece mavi ışığı :KK16:

Haziranda benim düğünüm var, nişanlımla banyoyu mutfağı falan kendimiz yaptırıcaz bizde evimize, deneyim oldu annemin evinden ben normal bir duşakabin istiyorum ferah ferah :KK9:

İyi günlerde kullanın inşallah, aşkla :nazar:

tşk ederim cnm amin inş :) evleneli 9 ay olucak şimdıye kadar duşakabinde bir sıkıntı yaşamadım özellikle de radyosunda :)ama dedigin gibi siyah fayanslarda bütün su izlerı leke kalıyor buda beni sinir edıyor =)

harika bi banyo gercekten, sadece bu banyoya girebilmek icin bile hergün duş almak gayet mantıklı :)

güle güle kullanın bence güzel olmuş...benim banyomda siyah beyaz paspas için siyah beyaz mı tercih etmeliyim yoksa renkli mor mavi mi tercih etmeliyim yardımcı olur musunuz*

canım yaptıralı baya olmuş ben yeni katıldım aranıza ama çok hoşuma gitti güle güle kullan:) ben ve eşim fanatik bjkliyiz oyuzden heryer siyah beyaz bende değiştiricem artık banyomu ama karar weremiyorum şimdiden :) değiştiriceğim zaman konu açarım inş fikirlerinizi eksik etmezsiniz...

aa banyoda radyo mu var ben teknolojinin çok gerisinde kalmışım valla :KK9::KK9: şıklık olarak banyo güzel ama kullanımı nasıldır bilmem, hiç böyle banyom olmadı :KK14: güzel günlerde kullanasın inşallah

zevkler ve renkler tartışılmaz elbet. Ama siyah rengini tercih ettiğinize göre, güçlü ve tutkulu birisiniz.

X