Makyaj Ürünleri Buda benim göz makyajım alix avien dip liner yorumlarınızı bekliyorum kızlar :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çokk güzelllll...
ama ne olur biri bunun nasıl uygulanıp ,
sürüldüğünün püf noktalarını anlatsın yaaa:asigim:

çokk güzelllll...
ama ne olur biri bunun nasıl uygulanıp ,
sürüldüğünün püf noktalarını anlatsın yaaa:asigim:

üst göz kapağımı gerdirip dip lineri yatık şekilde kirpik diplerinden çekiyorum canım. Ucu fırça halinde değil kalem gibi. Alt göz kapağınıda göz kalemiyle sabitliyorum.

cnm çok güzel olmuş çok beğendim. bu kadar düzgün nasıl çekebildin? ben bi türlü tutturamadım şunu ya.. genelde kalın oluyo.. ve dip yeri sonuda baya kalın oluyo.. bide alta hiç çekmedim onu nası yaptın.. benim eye liner golden rose marka ve baya güzel bişi ama beceremeyince... :)

ben bide eski türk filmlerinde filiz akın tarzı makyajı seviyorum. üstü kalın ucu sivri.. hatta hanımın çiftliğindeki kadınlarda öyle yapıyo..

hmm senin kalem ucu gibi mi? benimki fırça ve düz olmuyo.. kalem olanlardan aldım onlarda kuruyunca göz kalemi gibi oluyo.. ben ilk defa ıslak parlak buldum oda fırça şeklinde işte..

hmm senin kalem ucu gibi mi? benimki fırça ve düz olmuyo.. kalem olanlardan aldım onlarda kuruyunca göz kalemi gibi oluyo.. ben ilk defa ıslak parlak buldum oda fırça şeklinde işte..

Kalem ucu gibi ama kalem şeklinde değil oje fırçasının ucunu kalem gibi düşün öyle

Canım ilk göz kalemiyle hafif çiz sonra ayelinerla üstünden geç ozaman :)

Alt göz kapaklrımdaki göz kalemi

çok teşekkürler cnm.. zaten eye linerımı kardeşim kullanıyodu bende seninkinden alırım bi tane ucu kalemse çok kolay sürerim ben bu arada fiyatı ne kadar cnm? benimkiyle sürmek baya zor oluyo.. bide seninki kuruyunca göz kalemi gibi durmuyo değilmi? yani parlak siyah duruyormu?

gozunun içine çektiginde mi alix avien dip liner?bende gozlerimin içine çekince bu kadar siyah durcak bisi istiyorum yaaaaa.bu arada cidden harika olmus makyajin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…