Buda benim dogum hikayem biraz erken oldu ama:)))

fatoss58

üc kücük melegin Annesi
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
248
0
Kizlar bende sonunda canim bebegime kavustum ama kizim bir haziran bebegi oldu.29.06.2008 51cm boyunda 3090gr agirliginda dünyaya merhaba dedi.Şeniz
Benim daha 3 haftam vardi.Hic beklemedigim anda 28 haziran cumartesi gece 12 de kasilmalarimin arttini hissettim düzenli degildi ama siklasmisti. Sanci seklindede degildi cok feci basinc uyguluyordu.Umursamadim biraz uyudum ve gece 2-2,5 gibi esimi sesledim ve komsumu seslemesini cocuklarin yaninda kalmasini söyledim.esim sesledi komsum 3 e yakin geldi ve onun iceri girmesiyle sertlesmeler sanciyla dahada siklasti ve arabayla yetisemeyecegimi düsünerek ambulans cagirdik ambulans 3,10gibi geldi merdivenleri indim ambulansin kapisinda suyum gelmeye baslamisti ama sancilarda tarifsiz artti.Hastahaneye 3,40gibi geldik sedyeden dogum masasina aldilar ebe gelmis dedi bir iki sefer sert ikindim veeeeeee 4,11de kizim kucaklarimdaydi inanamadim dogumun bittigine ALLAHIM INSALLAH HERKESE NASIP ETSIN KÜCÜK MELEKLERINE KAVUSMAYI saglikla sihhatle bugun hastahanedim ciktim bebisim icerde uyuyor sizde ne var ne yok diye merakla kk yi actim öpüyorum hepinizi ALLAH YARDIMCINIZ OLSUNa.s.:asigim:

aman allahim ne cabuk ve kolay dogum olmus
insallah bizimkide boyle olur
canim gecmis olsun
allah anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah ay ne guzel yaaaaaaaaaaaaa

aman allahim ne cabuk ve kolay dogum olmus
insallah bizimkide boyle olur
canim gecmis olsun
allah anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah ay ne guzel yaaaaaaaaaaaaa

Insallah corumlucugum o anda hic bitmeyecekmis gibi oluyor ma helede saate bakinca bende sasirdim ama inanin bütün hamislere bol bol dua ettim
ALLAHim insallah bir avazda kurtarsin bütün hamisleri a.s.
Cok tesekkür ederim canima.s.

ne güsel canım allah kurtarmış senii.. inşallah darısı bizlere bizlerde inşallah bir avazda kurtuluruz... gözün aydın canım allahım bebişini analı babalı saglıcakla büyütsün canım ..

canımm çok sewindim allah analı babalı büyütsün inşallahh darısı bizlere inşallahhh

allah anali babali büyütsün canim nete forma girmediğini fark etmiştim ama doğum yapabileceğin aklimin ucundan geçmedi
of of darisi bizim başimiza artik allah yardimcimiz olsunn

Darısı bizlere de olsun maşallah kolay bir doğum olmuş.
Bebeğine uzun hayırlı bir ömür diliyorum tebrikler..

tebrikler canım.darısı bizim başımıza böyle kolay doğum versin allahım herkese.bebeğinle sana mutluluklar diliyorum

ayy ne güzel kolaycacık doğmuş bebişin.inşallah bizede boyle kolay bir doğum nasip eder Allahımm.ama zor biraz bebişim 4 kıloyu geçti galibaa :

ne kolay doğum hakketen ne güzel ya, bizimde çıkıverse öyle, Allah analı babalı büyütsün canım, ömrüde güzel olsun inşallah kızının, Allah nazarlardan saklasın

allah analı babalı büyütsün canımm.tebrık ederımmm.ınşallah bızde böyle kolay bır doğumla alırız bebeklerımız kucaklarımıza...

hepinize cok tesekkür ederim arkadaslar dogum her ne kadar kolay olsada simdi agrilarim fazla zor yürüyorum ama kizim icin deger saatlerce süren dogumlara göre cok sükür ......
ALLAH im insallah hepinizi sirasiyla kolaycacik bebisinize kavustursun(amin)

Darısı başımıza fatoss58. Ne güzel kolay bir doğum olmuş. Allah bebeişini sana bağışlasın. Uzun,sağlıklı ömürler diliyorum.

canım allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın kız cocugunun sevgısı bır başka oluyoy allahım uzun saglıklı omur versın

AMIN cümlemizin bebegini Allah anali babali büyütsün , acilarini göstermesin . cooooook tesekkür ederim arkadaslar hepinizi öpüyorum

süppper kolay olmuş canım...tebrikler...
allah analı babalı büyütsün canım:)
ben de böyle kolay doğum istiyorum, banane:)

canım benim allah bağışlasın hemşomm.darısı bizlerinde başında.rabbim hayırlı ömürler nasip etsin.

ay ne guzel bır dogum kolaycana olmus tum hamıleler ınşallah kolay dogum yaparlar Allah analı babalı buyutsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…