Bu zamana kadar kaç hatim yaptınız hatim yapanlarımız?

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Ben Kuran-ı Kerim okumayı bu yıl öğrendim küçük yaşta öğrenmiştim ama sonra bakmayınca unuttum ve bunun vicdan azabını da yaşıyordum bin şükür öğrendim...
Babam vefat edince Kuranın arapça okunuşundan 1 kez hatim yaptım sonra 2 kez türkçe mealinden hatim yaptım birkez de sitede cüz paylaşarak hatim yaptık şimdi de başlı hatimim var onu da tamamlamak nasip olursa5. hatim olacak....
Sizler düzenli Kuran okur musunuz? birbirimizi Kuran okumaya teşvik edelim beğendiğimiz ayetlerin anlamlarını paylaşalım ...

Düzenli Kuran okuyan arkadaşlarımız birbirmize burada yazalım inş hatim sayılarımız yükselir düzenli Kuran okumamız bize manevi olarak çok yararları olacaktır...

Merhaba;
pazartesi gecesi çok şükür hatimime başladım ve yeniden yeni bir hatime BİSMİLLAH dedim sizler nasılsınız arkadaşlar Kuran okuyan arkadaşlarımla sohbet etmek isterim düzenli okuruz inş ömrümüz boyunca ve çok çok manevi olarak rahatladım ve işlerim rast gitmeye başladı birkaç müjde aldım çok şükür bin şükür

ALLAH RAZI OLSUN paylaşımın için canım mayıs ayında kpss sınavım var şuan onun telaşındayım şimdi başlı bir hatmim de var onu da bitirmek istiyorum inş sonra bu siteye üye olacağım inş dünya fani ölüm ani ölmeden ne yaparsak da kendimize kpss konusunda dua ederseniz sevinirim hayırlısı olsun tabii de insan başaramayınca ve de küçümsenince çevresinden üzülüyor ne yazık ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…