bu yöntemle 8 ay sonra ilk defa ilişkiye girebildim.

fatossotaf

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2013
36
5
34
merhaba ben de aynı dertten muzdariptim,ama tam vajinusmus sayılmaz sanırım yani dokundurtmama durumu yok sadece penis içeri giremiyor bi duvara çarpıyor ve canımı çok feci acıtıyo ilişkiye izin vermiyordu ve içinde yer yokmuş gibiydi.doktor sorun yok dedi kayganlaştırıcı jel tavsiye etti ama gene de olmadı.8 aylık evliyim,burda açılmış bir konu var ''haydar dümenin sihirli reçetesi'' diye.yani vajinusmustan kurtulmayı garanti ediyormuş.
gorunce bi deniyim dedm gerekli olan tüm malzemeleri aldım ama sadece ''emla'' yı alamadım.99 tl dedi eczacı şaka gibi içinde 5 tane varmış.bunun yerine lazer epilasyon yaptığım yere gittim aynı etkiyi gösteren ''bio lyn'' den aldım 25 tl bi tüp.hepsini yaptım sırayla.sprey biraz can yakıyo ama 1 dakika sonra uyuşuyo o kısımlar,uyuşturucu kremden vajen için 1 nohut değil de daha derine gitsin diye 3-4 nohut tanesi büyüklüğünde sürdm.hepsi bittikten snra da kayganlaştırcı jeli sürdüm zaten ne iç kısımda ne dış kısımda hiç acı falan hissetmiyorsun kendin denesen bile.sonra da rahatlıkla bu iş olabiliyor lütfen siz de deneyin,ama ilişki esnasında kontrolü ele almak için üstte durmanız lazım,8 aydır bi gıdım ilerleyemediğim bu konuda tam bir ilişki yaşadım.sanırım en önemlisi uyuşturucu krem ve sprey.lütfen deneyin.sevgiler. bu da formül:

Önce reçete:

Kuiflex (kas gevşetici + ağrı kesici)
Spazmol (spazm giderici + ağrı kesici)
Emla Tegaderm (lokal anestezik)
Xylocaine sprey (lokal anestezik)
Vazelin (kayganlaştırıcı olarak)
Gleitgelen (su bazlı kayganlaştırıcı)
Thermo-Gel (sıcak soğuk kompres)

yapmak isteyenler için uzun uzun yazim,ben çok çektim malum yardımcı olmak isterim.
2 muiflex 1 spazmol içtim 15 dk bekledm.bi kutu vazelini sıcak su dolu leğene koydm karıştırdm ama elinizi sokmayn vıcı vıcık oluyor,içine oturdum.15 dk orda bekledm yakmicak kadar ama oldukça sıcak bir suydu.sonra spreyden 5-6 kere sıktım vajina girişine,4 -5 dakika bekledikten snra sıcak su kompresini bacaklarımın arasına koydm vajinayı sıcak tutuyorsunuz 5 dakika boyunca,sonra gene spreyden 4 kere sıkıyorsunuz,zaten bundan snra vajinanın dış kısmının uyuşturğunu farkediyorsunuz,sprey biraz yakıyor ama hemen geçiyor o sızısı,tekrardan sıcak su kompresi bacaklarmzn arasına koyuyor 5 dakika bekliyoruz.daha sonra burası en önemlisi emla veya biolyn krem veya lazer epilasyonda uyuşması için kullanılan herhangi bi kremi vajina için 1 nohut büyüklüğünde sürüyorsunuz ama iç kısmına,ben daha ileri gitsin diye daha çok sürdüm.biraz masaj yapıp 5 dakika bekleyn.o an zaten dokunduğunuzda orası hiç yokmuş gibi oluyor yani bişey girse bile ne bir acı ne bir sızı ne bir rahatsızlık.hatta bunu farketmeniz için 2-3 parmağınızla test bile yapabilirsiniz ben çok şaşırmıştm yaptığımda.neyse en son olarak da vajen içine ve penis üzerine kayganlaştırcı jel sürüyorsunuz ve olay bitmiştir.dediğim gibi bayan üstte erkek altta olan pozisyonda durursanız daha rahat olcaktır.ben yaptığımda çok şaşırdm 8 ay sonra ilk defa yapabildim.
haydar dümenin sihirli reçetesi diye yazdığınızda çıkıyor bu arada.hayırsever bir bayan paylaşmış.şimdiden sağlıklı mutlu bir hayat dilerim herkese

bana mantıklı gelmedi

denemesi bedava sonuçta.soylenilen ilaçlar pahalı değil ve eczaneden alınıyor.8 aydan sonra bende işe yaradığına göre çok da mantıksız değil ama herkeste işe yarar mı bilmiyorum.ben tam vaijinusmus değildim çünkü.işe yaradıktan sonra da yavaş yavaş azaltırsınız kremle spreyi,önemli olan oranın kapalı olmadığının farkına varmak..

bunu başka bir sitede daha okumuştum haydar dümenin reçetesiymiş. bunu uygulayarak başaranlar olmuş

merhaba bende aynı dertten muzdaribim seninde anlattığın gibi benimde durumum 4 aylık evliyim parmak egzersizleri yapabiliyorum bi sıkıntı olmuyor eşlide yapabiliyoruz bu egzersizleri ama yine olmuyor bu yöntemi denemek istiyorum bende umarım senin gibi banada çare olur bişe sormak istiyorum bu sıcak soğuk kompleks therma gel yerine sıcak su torbası olur mu yoksa aynı işi görmez mi ne dersin?

Merhaba.
Ben de 1.5 sene vajinismuslu yaşadım.
Ben Haydar Dümen reçetesine inanmıyorum. Çünkü bu rahatsızlık esnasında çok araştırdım ama olumlu yorumlardan çok olumsuz yorumlarla karşılaştım ve denemedim de.
Olay bence beyinde bitiyor. Önce beyninize söz geçirmelisiniz. Ve tabiki egzersiz. Bu sayılan ilaçlar arasında sadece emlayı kullandım. Ve yendim 3.5 yıl önce.

siz nasıl yendiniz neler yaptınız ben parmak egzersizlerini yapıyorum sorunsuz bir şekilde bir haftadır ama olmuyor yine ilişki sırasında kasılıyorum ne önerirsiniz?

merhaba geç cevap verdm kusuruma bakma lütfen.zaten eczaneden onu istediğinizde sıcak su torbası veriyor başka bi adı bu sanırım boşuna para verme benim gbi,sıcak su torbası al.bugün de aynı şeklde reçeteyi uyguladım ve korunmadan ilişkiye girdik,bakalım hamile kalcak mıyım

hadi hayırlısı bakalım :) inşallah gönlüne göre olur darısı başıma çok saĞOL

merhaba zaten bu reçetedeki en önemli ilaç anestezik krem yani emla veya biolyn herkeste aynı etkiyi göstermeyebiliyor ama ben 8 aydır ilişkiye giremiyordum bunu birebir uyguladım ve artık hiç bir sorunum yok,tabi kremsiz hiç denemedim ve denemeye de korkuyorum sevgiler.

İşte sorun da burda bu ilaçları kullanmadığınız sürece korkudan yine yapamayacaksınız.
O yüzden hiçbir sorunum yok demeniz yanlış.
Tamam bu reçete ile ilişkiye girebilirsiniz ona bişey demem ama bu kurtuluş değil ki.
Amaç bunlardan da kurtulmak olmalı.

merhaba yani deneyip başardığıma göre gerçek bi reçete ve çok deneyen ve başaran var,olmayanlar ise duurmu çok kötü olanlar,inanmıyorum demek yerine deneyin olmazsa farklı yontemlere geçin demek daha uygun olur ve zaten reçetenin en önemli kısmı uyuşturucu krem olan kısmı yani sizin de kullanıdığınız şu uyuşturucu krem,herkes sizin gibi parmak egzersiziyle yapamayabilir.o yüzden deneyin demek daha uygun ben denememiş olsaydım şuan mutlu bi evliliğim olmicaktı.

Merhaba siz bunu yazalı yıllar geçmiş ama belki msjım size ulaşır ... eğer ulaşırsa bana cevap yazar mısınız lütfen yardımınıza ihtiyacım var acil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…