bu yaz için karadeniz-batum turuna çıkmak istiyorum.yol arkadaşı nasıl bulabilirim?

sonbaharyaGmurlari

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2012
1.022
340
evet arkadaşlar.Allah nasip kısmet ederse bu yaz karadeniz-Batum turu düşünüyorum.yalnız da olmaz tabi.turla gideceğim ama yol arkadaşım olsun istiyorum.eşlik etmek isteyen olur mu? nasıl bulabilirim? şimdiden teşekkürler herkese.
not:konuyu nereye açacağımı bilemedim buraya açtım.kusura bakmayın.

bende düşünüyorum bunu
ama bütçe ayarlamak lazım

Tek başınıza gitmeyi niye istemiyorsunuz, hem turla gidecekmişsiniz zaten.

Ben genelde tek başıma gitmeyi daha çok seviyorum, eğer tam kendi kafanıza yol arkadaşı bulamazsanız keyiften ziyade eziyet olur.

Tek başınıza gitmeyi niye istemiyorsunuz, hem turla gidecekmişsiniz zaten.

Ben genelde tek başıma gitmeyi daha çok seviyorum, eğer tam kendi kafanıza yol arkadaşı bulamazsanız keyiften ziyade eziyet olur.

canım tek başına daha pahalı olmaz mı? yoksa evet isterim tek gitmeyi de sen hiç gittin mi tek başına turla?arkadaşın olmadan?

Biz gecen yaz ailecek gittik, turda yalniz katilan gencler de vardi. Arkadas bulamazsaniz yalniz gidin, zaten kaynasiliyor. Kaynasamazsaniz bile rehberin anlatimi yetiyor zaten hep grup icinde oluyorsunuz. Tavsiyem simdiden alin tatili cunlu bir ayda bile acaip yukseliyor fiyatlar. Ve arastirmalarima gore karadeniz icin en guzel ay haziran. Cok tatli bir sicak oluyor ama karadenizin yagisini da goruyorsunuz. Haziran sonrasina kalirsaniz yagis olmuyor ve iyice sicak bir hava basliyor, o da karadenizi ilk kez gorecekler icin hos olmuyor. Az da olsa oranin yagmurunu hissetmek lazim. Iyi eglenceler simdiden.

tura katılıp gidin ille de arkadaş bulmaya gerek yok bence
zaten fiyatlar sabittir
orda arkadaşlık kurarsınız olmadı zaten rehberle filan geziyolardır

Tek kisi gidince daha pahali oluyor cunku tek kisilik oda satin almak zorunda. Alirken eger iki kisiyseniz bir odada iki kisi kalacaginiz icin fiyati daha uygun yaziyorlar ama tek kisi secince odayi tek kisi icin ayirdiklarindan daha pahali fiyatlandiriyorlar.

iyide sen hangi şehirdesin ki gideceksen bile burdan bulduğun kişinin de seninle aynı şehirde olması gerekir
ona göre yaz istersen
bi de eskişehirde turlar 300 liraya götürüyodu ekstra para yoktu sanırım iki ya da üç gündü

bu arada seni konu sahibi sanıp yazdım pardon

Son düzenleme:
canım tek başına daha pahalı olmaz mı? yoksa evet isterim tek gitmeyi de sen hiç gittin mi tek başına turla?arkadaşın olmadan?

Ben tursuz gidiyorum gittiğim yerlere. Hemen hep de tek başıma gidiyorum.

Daha pahalı konusunda evet tek kişilik odalar iki kişiden daha pahalı oluyor ama yurtiçi turunda çok fazla fark etmez diye düşünüyorum. Yine de kontrol etmekte fayda var tabii.

Sevdiğiniz bir arkadaşınızla giderseniz iyi olur elbette ama kimseyi bulamazsanız ve çok büyük bir fiyat farkı yoksa kaçırmayın fırsatı derim.

naptın bulabildin mi canım tur arkadası ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…