Bu Yaşadığım Neydi Yerleşme Kanaması Mı?

Kuzunaz

bebeğim umuduna gebeyim
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2007
5.966
65
40
arkadaşlar herkese merhaba beni aranızda tanıyanlarınızda var tanımayanda çünki eskiden çok sık gelsemde yaklaşık 1 senedir gelmiyorum buralara yazmıyorum çünki şartlardan dolayı pek bebek konusunu düşünemiyordum. Ama buraya yazdığımdanda anlaşılır ki ben de pko hastasıyım hatta bundan dolayı hipoglisemimde var. Ben imkanım oldukça ara ara toplamda 3-4 kez klomenle yumurta takibi yaptırdım ama sonuç alamadım. Son aylarda da zaten ssk mın süresi doldu filan ve bazı maddi problemlerden dıolayı dr a gidemiyordum. Dr a gidemediğim içinde çocuk beklentim olmuyor genelde nede olsa olmayacak düşüncesi var. Ama ne olursa olsun ilaç kullanmama kararı aldım uzun süredir çok zor durumlar hariç tabi çünki bence ilaç sanayi silah sanayinin yavaş öldürenidir diye düşünüyorum. Neyse yazında gelmesiyle 3-4 kilo kaadar kilo verdim ve dediğim gibi bebek beklentiside yoktu çünki dr a gidip tedavi olamıyordum. Biraz yeme düzenimi değiştirdim kilo verdim ve kendimi daha iyi hissediyordum hiç kan şekerim düşmüyor aylardır (maaşallah) son 2 adetimide ilaç kullanmadan oldum yani ben son 2 senedir progestan veya farlutal kullanmadan olduğumu hatırlamıyorum. Ne diyordum son 2 adetim kendiliğinden geldi en son adetim haziranın 20 sindeydi sonra bu ay geçen hafta pztesi yani ayın 13 ünde temizlik yaparken wc ye gittim ve iç çamaşırımda kahverengi leke vardı sonra allah alah adet mi oluyorum acaba dedim ama çamaşırımı değiştirdim ped koymadım sonra bişi yoktu sonra etesi gün salı ve çarşamba günleri yani wc de selpakla siler ken kahverengi akıntı olduğunu gördüm reglim yaklaştığını düşünüyordum. Ve kahverengi akıntı regl öncesi neden olur acaba enfeksiyonmu var diye netten araştırdım ama hep karşıma yerleşme kanaması çıktı ve ben üzerime alınmadım yinede hani psikolojik olarak etkilenmekte istemiyorum kendimi psikolojik hamile yapmamak için önemsemedim yani sonra ertesi gün oldu ben annemlere giderken krem rengi pantolon giydim belki regl olurum diye selpak koydum eğer olursam ped koyacaktım sonra annemlerde koltuğa otururken bacaklarımı yukarı topladım annem hasta olmuşsun dedi hiç hissetmemiştim lavoboya gittim peçete kaymış iç çamaşırımda iki damla pantolonumda biraz daha fazla çok açık kırmızı pembe gibi yani bir leke olmuş selpakla sildim 1-2 geldi sonra başka hiç gelmedi hatta ertesi gün cuma günü ilişki oldu o zaman bile gelmedi pembe kahverengi filan hiç akıntım olmadı hatta eşimden çekindiğim için gelir mi korkusu çok yaşadım ama gelmedi cuma cumartesi pazar paartesi , salı ve bugün çarşamba oldu hiç bir şekilde regl olmadım kahverengi veya pembe bir akıntıda yok şu an sadece arada birden akıntım olduğunu hissediyorum ama su gibi bir akıntı ama yumurtalama daki gibi yapışık değil aklımda olmasada bu kanama beni çok heyecanlandırdı birde kime sorsam yerleşme kanaması olabilir diyolar bu yüzden de heyecanlandım açıkçası olur ya rabbim mucizesini gösteriyor olabilir bana kendimi yinede şartlandırmak istemiyorum.bu sabah bir rüya görüyordum kurban bayramıymış ve ben erkek kardeşim (küçük 13 yaşında) kayınvalidem ve bir de onun akrabası var ve hepimiz büyük baş hayvan alıyoruz ve bir kuruma veriyoruz kesilmek üzere bütün hayvanlar gidiyor keslimeye ama 1 tanesi ağaca bağlı kalıyor o hayvana bakıpyorum habire annemler alıcakmış ama gelmediler almaya bende kesime verdiğimiz kurbanların etini bekliyorum ki dağıtmak için özelliklede annemler almadı onlara çok vereceğim diye sabırsızlıkla bekliyorum hatta kesim yerlerini görüyorum birsürü kurban kesmişler ama etler bir yerde postlar bir yerde ayrılmış ve heryer temizlenmişti kan görmedim ama neyse eşimin telefonu ötmeye başladı alarmı yani uyandım bi baktım karnıma ağrılar giriyor ama tıpkı adet sancısı ve dedim ki eyvah adet oldum hatta dedimki maşallah bana adetlerim iyice düzene mi giriyor ne karnımda adet sancısı var ama hiç vajinadan afedersin bişi çıkacakmış hisside yok sanki kapalı sonra lavoboya gittim baya idrar birikmiş onu önce bir kaba yaptım ve ağzını kapatıp beklettim eşimin gitmesini bekledim eşim gitti ve testi yaptım ama maalesef sonuç negatif sadece bir şey dikkatimi çekti :T bölmesinde küçücük bir nokta var pembe nokta çok küçük, ince uçlu bir kalemle koyduğun bir nokta kadar, ama gaz problemim hala devam ediyor, eğer böyle devam ederse testi tekrar ederim en ilginç olanda adet olacağım zaman bana bu sancı geldiğinde ne zaman wc ye gitsem kanamam başlamış olurdu bilemiyorum ne düşüneceğimi lütfen akıl verin

yukarıda verdiğim linkte üstüne görme ile ilgili dr kağan kocatepe anlatıyor üstüne görmenin en büyük belirtisi beraberinde başka hiç bir hamilelik belirtisi vermemesiymiş ikinci linktede evde yapılan testlerden bahsediyor bunlar erken dönemde çok iyi bir sonuç vermeyebilirmiş eğer pozitif çıkarsa büyük ihtimalle doğru olurmuş çünki beta hcg den başka hiç bir şeyden etkilenmezmiş bu hormonun seviyesine göre silikte çıkabilirmiş yani düşük seviyede olursa. Eğer tek çizgi çıkarsa bu da kesin hamile değilsin anlamına gelmiyormuş eğer benim gibi erken dönemde yapıldıysa bu test henüz kandan idrara geçmediği için hormon bu test olumsuz çıkabilirmiş ben tekrar edebilirim inşallah vardır

inşallah canım Allah gönlüne göre versin eger hamile degilsende adetin biran önce gelir seni umutlandırmaz

canım umarım bebeğim seninledir.benim yerleşme kanamam da kahverengiydi ama sadece bi kaç damla kadardı ve bir kez oldu böle bişi.hani bi kaç gün boyunca gelmedi.yanlış anlama sadece bir fikir olsn die söledim.inşallah mucizen bu kez gerçekleşir..

inşallah arkadaşlarım çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz içi ama ben pko hastasıyım adetlerim düzensiz biraz gelmeyebilirde bu arada iç çamaşırım su gibi olmuş su gibi akıntım oluyor bunun anlamı nedir bilemiyorum kasıklarımda doluluk hissi var ama ağrı yok şu an

bence fazla umitlenmeden kendine hamile konumuna hazirlamadan once bir kanda baktir hem kesin sonuc alirsin hemde icin rahatlar :)ama insalalh iyi sonuc alirsin ...

günaydın teşekkürler güzel dilekleriniz için eşimle dün konuştuk oda öyle dedi ama ben ısrarla beklemek istiyorum daha fazla belirti olurmu diye sadece kasıklarımda adet sancısı var ama hiç bir şekilde başlamıyor dün bugün bilemiyorum he midemde kazınma ve sık idrara çıkma gaz problemi hala var ama bunları buna bağlamak istemiyorum ümit konusuna gelince ben normalde sabahları erken kalkmam geçte yatarım ama gece 3 lere kadar pc başındayım yinede sabahın erken saatlerinde kalkıp oturuyorum 3 gündür

merhaba arkadaşlar benim yaşadığım yerleşme kanaması değil rahim ağzı yarasıymış ilgililerden rica etmek istiyorum bu konu artık gereksiz olduğundan kapatılabilirmi zira ben nasıl kapatacağımı bilemiyorum

Canım ya kıyamam si hiç tanımıyorum 2 ay önce bende gebe degildim benzer bı rüya gördüm adakmi var acaba yada kurban ister dediler bana bende tüp oncesiydi kestik çok şükür oldu
ezan okunuyoor ins hamilesindir inşallah benim ağzımdan Allah'ın kulağına

arkadaşalr bende 1 buçuk senedir hamile kalma çabalarındayım ama ne yazıkki olmuyo ymurta çatlatma iğneside olum yok en son aşılama yapıldı ve aynı zamanda çatlatma iğneside hevesle beklerken tam adet günümde pembe bir leke geldi yerleşme kanamasıda bu renke olurmuş bilemyorum inşaallah regli olmam bu sabırsızlık beni öldürücek allah hepinizin gönlüne göre versinn inşaallah hayırlı evlatlar nasip etsin edaaaaa:)En Büyük TÜRKİYE:KK55::KK53::KK53:

X