Bu ultrasonda iki Doktor iki farkli sonuc :) hangisi dogru?

Ücüz yada ikiz gebelik sansinin Bu ultrasonda Yüksek oldugunu düsünüyormusunuz?

• Hayir bir kese görünüyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    3

Chanelinde

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2018
2
21
42
Merhaba Sevgili anne adaylari
Ben de yeni bir anne adayı olarak oldukça heyecanlıyım bugün yedinci haftaya girdim fakat kafamda deli SORULAR sizinle paylaşacağım ultrason görüntülerimde iki dr iki farklı şey söyledi bir tanesi bir gebelik olduğunu diger kontrol icin gittigim ikiz yada 3 üz gebeligin yüksek olduğunu Söyledi ,
Bu arada iki sene önce yaptırdım aşılama tedavisinde 3 üz bebeklerime hamile kaldım ve düşürdüm daha sonra sebepsiz kısırlık teşhisi kondu hiçbir sorunumuz olmadığı halde daha sonraki aşılama durumda maalesef hamile kalamadım en son ocak ayında tüp bebek denedik ve maalesef transferinde iki erkek bir kız bebek enjekte ettiler mikro enjeksyon yöntemiyle ama maalesef onlarda tutunmadı yine sebebini bilmiyoruz fakat hastaneden bize üç ay içerisinde hormon seviyemin yüksek olduğunu hamilelik şansımın yine yüksek olduğunu belirttiler bu arada döndükten sonra doktorum hemen tekrar hormon tedavisi uyguladı yani yumurtalarını uyardı şubat ayında Uyguladığı bu yöntemde hormon iğnesi ve catlatma ignesi kulllandi fakat normal adetim geldi 27 ocak- 7 Subat arasi Hergün Hormon ignesi ve 8 Subatta catlatma ignesi oldum ancak 17 Subatta adet oldum ve Hemen üzerine 17 Şubat en son adet dönemim 12’si ya da 13’ü Martın olması gereken adetim gelmedi , Bu arada Gelen adetimde hormon ignelerine bir ay ara vermistik ki normal hamile kaldigimi ögrendim
şimdi sizlerden yardım rica ediyorum tecrübeli arkadaşlar bana bu ultrasona bakarak fikirlerini söyleyebilirler mi bu arada dediğim gibi bugün yedinci haftaya girdim bu ultrason görüntüleri beşinci haftaya ait.
Şimdi tahmin edeceğiniz gibi doktor kontrolüne kadar heyecandan uyuyamıyorum ^^
Tüm gelismeleri buradan size aktaracagim :) rabbim tüm isteyenlere nasip etsin insallahhhhh
ciddi bulantılarım başladı bakalım her şey hepimiz için hayırlısı olsun yorumlarınızı dört gözle bekliyorum teşekkür ederim tüm ictenligimle

Eklentiler

• 42415550-F999-4883-91A9-E157EB291FA3.jpeg
    49,3 KB · Görüntüleme: 121
  • 93A4F96F-C6B6-400F-BFF3-63534B41DD71.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 98
Bence tekil degil gibi ikiz yada ucuz olabilir cok kucukler ondan tam kestirilmiyor insallah saglikla kucaginiza alirsiniz :)
Netlesince haber verin bende merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…