bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

Evet.. Sonrası 1 hafta grip!

Alttaki sen sevgilinle ya da eşinle nasıl tanıştın kısaca bahsedebilir misin?

Biz Hakan Günday'ın "Kinyas ve Kayra" kitabı sayesinde tanıştık, tanışmadan sonra eşim ilerletmek istedi ama benim kriterlerim vardı, hemen atlayamazdım, dayanılmaz çekiciliğine rağmen, bir de baktım Alman filozofları orjinal metinlerden, orjinal kendi dillerindeki kitaplardan okuyor, ben de o sıralar almanca kitap çevirisi yapıyorum, hemen atladım... edebiyat ve sanata düşkünlüğümüzün, kitap film müzik önerilerimizin inanılmaz uyması sayesinde birbirimize çekildik, ilk düşünsel boyutta birbirimizi tamamladığımızı hissettik, bir de bakmışız arkadaş olmuşuz, sonra fiziksel çekimi beğeniyi inkar edemez duruma gelmişiz, bir de bakmışız ki 3 senelik paylaşımların güzel geçirilen inanılmaz doyumlu vakitlerin ardına evlenivermişiz...

alttaki de ilk kalp kıpırtısını anlatsın... ama hatırlayabildiğimiz ilk olanı.. hani ana okullarındaki kreşlerdeki vakitler... ??

Kreşteydim. 5-6 yaşlarındaydım. Murat diye bir çocuk vardı. Biz bir gün oyun oynarken Murat baba oldu ben de anne. 3-4 tane de çocuğumuz oldu. O işe giderdi ben çocukları okula yollar yemek yapardım. Mahsusçuktan akşam olup minderlerle çevrili evimize geleceği zaman heyecanlandığımı hatırlıyorum. Kalbim çarpardı işte... Ben çok küçük başladım böyle işlere demek Şu an ilk kocam nerdedir, ne yapar hiç bilmiyorum ama.

Alttaki sen ilk kez biriyle çıktığında kaç yaşındaydın?

Son düzenleme:
Ortaokuldaydım

artık bi çıktığım var diye kendimi bişey oldum sanıyodum :)

konuyu değiştirmeyeyim ben de,

alttaki sen ilk öpücüğünü kime verdin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…