bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

hayır, herkesin iyiliği, güzelliği kendine..

ünlü biriyle evli olmak istermiydin ?

evet deli gibi biyana manyak gibi köpek gibi ne denirse artık en güzel tarafı karşılıklı olduğuna inanıyorum duygularımın. çok severek ve beğenerek aldığınız bir kıyafeti hiç giymediğiniz oldumu?

evet hemde defalarca zaten hayatta en büyük darbeleri hep en çok sevdiğimiz insanlardan yemiyormuyuz?:KK14:

bir anda aklına takılan birşeyi bulmak için saatlerce düşünüp başkalarını aradınmı??

evet hemde defalarca zaten hayatta en büyük darbeleri hep en çok sevdiğimiz insanlardan yemiyormuyuz?:KK14:

bir anda aklına takılan birşeyi bulmak için saatlerce düşünüp başkalarını aradınmı??
olmaz olur mu hiç?
peki sen hiç adın gibi emin olduğun bir olayı savunup da karşındaki öyle olmadığını sana ispatlayınca(gözüne sokarcasına hem de) morardığın oldu mu?

olmaz olur mu hiç?
peki sen hiç adın gibi emin olduğun bir olayı savunup da karşındaki öyle olmadığını sana ispatlayınca(gözüne sokarcasına hem de) morardığın oldu mu?

Olduuuu... Rezil oldum ama eşime..Yani genelde tam tersi durum olduğu için çok aldırmadım.

Sence bu topicteki en yaratıcı soru hangisiydi?

hatırlayamadım ki şimdi:)

senin yaptıgın en büyük hata neydi?

karsimdaki insana hemencecik guvenip, kendim gibi sanmam ve dost oldugumuzu düsünüp sirlarimi palasmam...

esinin ya da sevgilinin ic camasarii giyinmek zorunda kalsan giyinir misin??

hayır yimedim

peki sen gece gece yazın denize girip sonrada ayağını yengeçlere yem ettinmi:KK53:

X