bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

ıyyy evet deri olmayan ayakkabı giyince kokar hep

çok basit bi hesabı kafadan yapamadığın oldu mu

evet

bu gün ne aldın(seker, ekmek, sakız,su vs...)

Daha önce adını bile duymadığım bi peynir aldım, tadını da bilmiyorum,zira paket henüz kapalı.Bi de tek yediğim dondurma olan A.O.Ç sütlü dondurması.Malum angaralıyık, dötü karalıyık :)

Hazır yoğurt hakkında ne düşünüyorsun?

bulgur pilavını onsuz düşünemiyorum,bi de çok güsel yayla çorbası yaparım...bunun dışında ona ne manalı bakmışımdır ne de beni derin düşüncelere sürüklemiştir,yiyom bitiyo....
anahaber bültenini izlerken hiç ekranı tarayasın geldi mi?

Sormaaa sorma. O yüzden NTV dışında hiçbir kanaldan izlemiyorum haberleri.

Peki ev yapımı yoğurt hakkında ne düşünüyorsun ?

hiç yapmadım ama bir kere bile denemek için denemek istiyorum

kırmızı çamaşır makinesi çıkmış reklamlarda gördüm onun hakkında ne düşünüyorsun alırmıydın ??

yokkk o markanınki hiç hoşuma gitmedi daha öncede çıkmıştı başka markadan gördümm onu alırdım kesin mükemmeldi

hiç rüyanda gördüğün bi şey gerçek oldu mu

güzel kız kanımca

sen Kadınlar Kulübü hakkında ne düşünüyorsun?

Böyle bi yeraltı örgütü gibi, kadınların gizlice birbirine yardım ettiği, arasan tarasan bulamayacağın tavsiyeler öneriler var valla burada, süper süper!!!

Bazen sen de keşke kontörler bu kadar beleş beleş dağıtılmasa ortalıkta, bu kadar çok kampanya zart zurt olmasa diyor musun ?

kafamı karıştırıyo bunnar...bööle bööle bi bulanık oluyo içi....
kuaföre büyük umutlarla ve değişim azminle gidip de besleme gibi çıktığın oldu mu hiç?

kafamı karıştırıyo bunnar...bööle bööle bi bulanık oluyo içi....
kuaföre büyük umutlarla ve değişim azminle gidip de besleme gibi çıktığın oldu mu hiç?

oldu oldu olma mı çok sinir olmuştum

yanında yeterli paran olmadığı halde karşındaki kişinin ödetmeyeceğine güvenerek illa hayır bu sefer ben hesap ödemek istiyorum diye direttin mi

oldu oldu olma mı çok sinir olmuştum

yanında yeterli paran olmadığı halde karşındaki kişinin ödetmeyeceğine güvenerek illa hayır bu sefer ben hesap ödemek istiyorum diye direttin mi

Hiç öyle sözde tekliflere girmem.Ya hiç teklif etmem, ya da teklif ettiysem kimse beni ikna edemez, öderim

bornoz mu banyo havlusu mu?

kışın bornoz yazın banyo havlusu baharlarda hiçbişey dermişimmm(şaka tabii)

tam yemek vakti zil çalıyoorrr ve sende yeteri kadar yemek yapmamışsıınnn ne yaparsıınn???

arkadaşlar kazık atmak için vardır evet(bazıları tabi)

hiç bulundugun sehirden kaçıp başka biyerde yaşamak istedigin oldumu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…