bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

yuh arkadasim sende vur deyince olduruyorsun haaa
gormezden geliyrm bu soruyu.

sen hic yapmam dedigin birseyi yaptin mi en sonunda

evet.. ofkemi kontrol'da tutmasini ogrendim. (icimden saysam bile)

hayatinda yasanmislarda yapboz gibi birlesen parcalara rasladinmi, sonra 'aaa demek bu bundan olmus' dedigin oldumu

ooohooooo mecburen kimlere katlanmıyoruz ki olmaz mı canım dolu hem de:)))
sen alttaki arkadasım
içseste söylemen gereken seyi aynen dizilerdeki gibi ben bunu dışımdan mı dedim dediğin oldu mu :)))

hehehe :) iç sesimle çok konuşurum ama dışarı fırlamadı .
Alttaki nefret ettiğin birine sonradan ısındığın oldumu :)

hayır canım ilk izlenimim hep dogru cıkıyor sonradan iyi dahi olsan bir hatasıyla yerle bir oluyor ve basa dönüyoruz
alttaki yaptıgın yemekten sacın cıktı mı ve ne hissettin

hayır canım ilk izlenimim hep dogru cıkıyor sonradan iyi dahi olsan bir hatasıyla yerle bir oluyor ve basa dönüyoruz
alttaki yaptıgın yemekten sacın cıktı mı ve ne hissettin

Yok canım yemek yaparken saçımı toplar ve bandana takarım ama öyle bi şey olsaydı yerin dibine girerdim heralde.

Bayan olduğunu için işinizde ve ya başka bir yerde aşağılandığınız ve ya sizi aşağılamaya çalışan oldu mu?

Genelde otobüs tıklım tıklım olduğu için ve ben de yorgun olduğum için vermem açıkçası.

Alttaki tanga kilot giyer mi acaba

Yoğun geçti günüm..ev temizliği ve mutfak alışverişi

işte soru = hayatında en çok neye pişman oldun ????

Liseden sonra hemen çalışma hayatıma atılmama.üniversite okumalıydım.şimdi geçte olsa okuyorum

Hayatında olmasını istemediğin ama aile bağları yüzünden olmak zorunda olan biri varmı ?

evet ya nereden bildin var walla....

peki sen şu an sana bir fırsat verilse ilk ne yapmak isterdin???

Henüz tam olarak değil. Daha yolu var.
Alttaki hiç şeker kavanozunu elinden düşürdüğün oldu mu .?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…