bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

paralardım heralde iki arkadaş senin dedikodunu yapıyo tesadüfen sen üzerine geldin ne yapardın?

sadece kim beni tanımış tanımamış anlardım çünkü ben kimseye kötü söz söylemem elit bir insan olduğumu bilmeleri lazım facebook ahalim yeni facebook açar farklı şifreyle devam ederdim
tam duştasın saçın şampuanlı o anda (allah korusun) sular kesildi ne yaparsın ( su faturasını yatırmamışsın)

Bir keresinde elektrik gitmişti su soğumadan durulanıp çıkmıştım
Su kesilirse saçımı sıkar suyunu alırım sonra musluğa giderim belki onda biraz kalmıştır
Sonra son çare damacanadan su alıp durularım saçımı :)

Alttaki sen ilk kez misafirliğe gittiğin yeni tanıştığın insanların evinde yemeğinden kocaman saç çıksa ne yaparsın ?

Nazikçe aç olmadığımı söylerim zaten tanımadığım insanların elinden bişey yiyemem ...

0 araba aldın ve otoparkta çizdiler kamerada yok ne yaparsin?

ayyy... pis dedikoducular, hasetler derim içten içe.. hayırdır? yüzüme söyleyin ne sıkıntınız var gibilerinden açarım konuyu... sonrasında da allahın selamını veririm sadece ..
bebek sahibi olmak istiyorsunuz , etrafınızdan acayip baskı var -neden yapmıyorsunuz, olmuyor mu, yapın artık gibilerinden- laflar geldiğinde tepkin ne olur du?

o kadar hevesliysen kendin yap derim sinir oluyorum bölelerine ya
telefon numaran önceden bir kiralık katile aitmişmişse

vuuuuuuu... hemen yeni bir numara alırdım..
iş yerinde masan cam kenarı ve bahçe tarafına bakıyor,, bir çift adabıyla oturmanın çok daha üstüne geçmektedirler..işin fena yanı erkek amir de onların farkına varıp senle konuşma bahanesiyle camdan dışarı bakıyor ise sen ne yapardın o vakit

Erkeklerin hepsi aynı gözü dışarda diye düşünürdüm amir icin.evli cift icinse bakmamaya gormezden gelmeye calisirdim heralde Haftasonu sabahin erken saatinde ust komsun supurge acsa matkap çalışıyorsa sen ne yapardin?

eski sevgilim öyle komiğime gidiyor :)

evlendiğin adam daha once bir kızın ilki olduysa napardın?

Geçmişte kalmış deyip kafa yormazdim

Eşin habersiz yatılı misafir getirdi ne yapardin?

Eğer annesi ilgili biriyse bişi demem cunku annesi hakkindan gelir ammaaa degilse o çocuğu orda hışlarimm.

En büyük yalanin ne oldu?

Arkadaşımda kalcam deyip sevgilimlen ( şuan da eşim olur ) onunla kalmıştım

Hiç evini dip köşe temizledin mi? :)

Evim yok ki :) ama hayır annem pek iş yaptırtmazdı bana

Arkadaşlarının yanında ağlar mısın?

belki müthiş değildir ama ''Aşk tesadüfleri Sever '' benim için özel ve sevdiğim bir filmd

sevgilinden yada kocandan gelen en pahalı hediye neydi ? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…