bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

Yatagimin ustunde internette geziniyorum. Sevdicegimle mesajlasip, dislerimi fircalayip, yatiyorum

Dun ruyanda ne gordun?

Sonsuza kadar hamile kalacağım bir büyü yapılmıştı bana bak sen bilirsin American Horror Storydeki o yelloz sarışın cadı yapıyodu hatta

En son ne doktoruna gittin

Sonsuza kadar hamile kalacağım bir büyü yapılmıştı bana bak sen bilirsin American Horror Storydeki o yelloz sarışın cadı yapıyodu hatta

En son ne doktoruna gittin

Saglik ocagi gibi bi yere gittim omzumdaki agri icin. Genel bi doktor muayenesinden gectim. Bisey bulamadi beceriksiz

Turk kahvesi ictikten sonra mutlaka fal baktirir misin?

Saglik ocagi gibi bi yere gittim omzumdaki agri icin. Genel bi doktor muayenesinden gectim. Bisey bulamadi beceriksiz

Turk kahvesi ictikten sonra mutlaka fal baktirir misin?

Hayır hatta Türk kahvesini de çok sevmem yani yapan olursa severim de kendim uğraşmıyorum

Kaç kilosun alttaki

Walla takip etmiyorum artik ipin ucu kacti bi kere hahaha en son 66 idim. Neyseki boyum var gostermiyorum

Yarin ne yapicaksin??

Aslında sevmem, vakit kaybı gibi gelir bana. Keşke hiç uyumasam. Ama bazen çok tatlı geliyor be Valla hiç dikkat etmedim ama 12yi geçtiği olmuştu.

Alttaki bebişin var mı? Varsa kaç tane?

Aslında sevmem, vakit kaybı gibi gelir bana. Keşke hiç uyumasam. Ama bazen çok tatlı geliyor be Valla hiç dikkat etmedim ama 12yi geçtiği olmuştu.

Alttaki bebişin var mı? Varsa kaç tane?
evet var ama buyudu 12 yasinda bitane oglum var allah sizede kolay dogum nasip etsin
Alttaki hangi yemegi sevmzsin

özel bir anlamı yok ama hediye alınca sevdiceğim mutlu oluyorum tabi.

seeenn alttaki markete gittiğinde suratsız kasiyerleri parçalamak istermisin?

Ehh konusuna gore degisir. Bazen dunyanin en tembel be bosvermis insani olabiliyorum.

Kavga sirasinda sinirden agladigin oldu mu hic?

Evet,sık sık karşılaştığım bir durum.Hatta bu huyuma sinir oluyorum ama elimde değil.

Alttaki üye en son ne zaman çok mutlu hissettin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…