bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

Dışarısı işte Yurtdışı.Ama şu sıralar İtalya'yı istiyorum,nedenini bilmiyorum..

Hiç rezil oldun mu? Olduysan nasıl?

Dışarısı işte Yurtdışı.Ama şu sıralar İtalya'yı istiyorum,nedenini bilmiyorum..

Hiç rezil oldun mu? Olduysan nasıl?

evet oldum. is yerinde birini yabanci sanarak "bonjour" dedim, meger kisi turkmus, bana bastirarak selamaleykum dedi, rezil oldum cunku turk oldugunu anlamadim..

hic intihar etmeyi dusundun mu?

Son düzenleme:
hayır ama keşke olmasaydim dedim. Yanlış şeyler ışte
hiç bı dostuna kazık attın mi yada bı arkadaşını sattın mi nasıl oldu ?

hayır ama keşke olmasaydim dedim. Yanlış şeyler ışte
hiç bı dostuna kazık attın mi yada bı arkadaşını sattın mi nasıl oldu ?

hayir satmadim. satacak biri de dglm.. dusmanimi bile satmam. Ama ben satildim!

Hic butun dunyanin duyacak bir sekilde bagirmak istedin mi? veya okyanusun ortasina gidip cilginca dalmak istedin mi?

Dalmak istemezdim,ama bağırabilirdim bağırırdım da.

En sevdiğin insan tipi?
En çok gitmek istediğin ülke?

Fernando Muslera'nın yanında olmak isterdim. Çok şeker ve çok yakışıklı bir insan.Bu kişi Galatasaray'ın kalecisi oluyor.<3

En sevdiğin şehir? Nerelisin?

en sevdiğim şehir marmaris ispartalıyim.
Insan gün gelir en sevdiğini bıle terk edermiş. Bu yüzden aşk tek kişiliktir?

Evet yaptım,sbs de boş bırakmamak,boş bıraksaydım daha iyi olabilirdi..

En sevdiğin yemek?
Kaç Yaşındasın?
En sevdiğin tatil yeri?

yarım ekmek yiyorum, ama çok tazeyse 1 tane de yerim
sırf içmem gerekiyor diye içiyorum yoksa hiç susamıyorum, 3-4 bardak anca su içerim.:105:

hiç bütün gününü bilgisayar başında geçirdiğin oldu mu?

baya durabilirim ama adet dönmelerimde kutu nutella çekiyor canım bir tek adetliyken canım tatlı çekiyor zaten benim

nefret ettiğiniz huyunuz_?

Kayınvalideme karşı onca yaptıklara karşı hala onu düşünmem..! iyi olmam yardım etmem işlerine vs. vs.

Evli misin kayınvalidenle aran nasıl evli isen..?

Son düzenleme:
karşılık beklemeden herkese elimden geldiğince koştura koştura herşeyde yardım ve yataklık yapmam :) bazen can sıkıcı oluyor bazen kimine yaranamıyorsunuz ( babaannem ) bazen göze batıyor yalaka oluyorsunuz ( iş arkadaşlarım) bazen samimi bulunmayıp çıkarcı sanılıyorsunuz ( görümcemler) bazen salak oluyorsunuz bazen bazen bazen hiç iyi bir huy değil ya ama napayım ailemden boyle gördüm değişemiyorum.aslında tamamen içimden gelerek ve karsılık beklemeden atılıyorum herseye.yalakalık gibi bir huyumda yok ihityacımda.

alttaki; şu an ne olsa çok mutlu olurdun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…