bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

evet düşüp incittim o yüzden karlı havada çıkmaya çekinirim,sanırım yeni evliyken,kayınvalidemle yolda giderken önümdeki tümseği görememişim gözüm nerdeyse bi kapaklandım yere dehşet rezil olduğumamı yanayım canımın acıdığınamı
alttaki sen karda çıkıp kartopu oynadınmı ama çocukluğun hariç

Hayır :KK53: Ciddi ciddi hayır yani.İstanbul'a geçen hafta bayağı kar yağmış ama ben yoktum.Bugünde vardı bayağı kar ama malesef oynayamadım.

Evde kendi kendine müzik eşliğinde oynarken aile dışından birisine yakalandın mı ?

Evett:KK1: Bir akrabamızın düğünü boğazın o serin sularının üzerinde olmuştu neyse bindik 1 saat geçti geçmedi ben sarhoş oldum ve bütün gece uyumuş dönüşte de arabaya kusmuştum.Ertesi günde mide bulantılarıyla geçmişti.O zamandan sonra bu kadar çok içmeyeceğim desemde nafilee... :KK17:

Hazır içkiden konu açılmışken.Sarhoş olduğunda birilerini aradın mı ?

Evet :KK9: Benim gece dışarı çıktıgımı filan bilmeyen bir akrabamın kızını aramışım.Tabi sesimden çok clübün müzik sesi gitmiş telefondan.Ertesi gün gece beni aradın demişti.Ben şoktayım tabi.Ya olurmu felan.Tabi dedi senin numaran bak dedi ve telefonda arama saatini ve numaramı gösterince ne diyecegimi şaşırdım tabi.Sen gece dışarı çıkıyorsun degilmi.Müzikli bir yerdi felan :KK30: Ben tabi kem küm.Aman be evet gidiyorum diyip arkamı dönüp çıkmıştım :KK9::KK9:

Sarhoş oldugunda yanındaki erkekten hariç başka erkekle dans ettimi?? :KK53:

X