Bu Takıntıdan Kurtulamıyorum! Ne olur Yardım Edin

miaselinam

<3 03.07.2010 <3
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
3.137
1.634
Daha önceki konularımı okuyanlar bilirler. Ne olur akıl verin arkadaslar ben bu işin içinden cıkamaz hale geldim. Nasıl anlatacağım bilmiyorum ama başlamam lazım bir yerden.
Sözleneli 1 ay oluyor. Çok güzel giden bir ilişkim var. Seviyorum sevildiğimi hissediyorum.Sorun nerede diye soruyorsunuz değilmi?
1,5 senelik ilişki dedim ya iki aylık ayrılık dönemini saymassak. Kendisi saymıyor mesela. Hiç ayrılmadık biz diyor. Arkadaslarıma herkese. Bana ailevi sorunlarından dolayı ayrılmak istediğini söyledi. Hala da onun için yemin ediyor. Fakat ben böyle olmadığını biliyorum. Ayrıldıktan sonra arkadaslarıma sorusturmus hayatında biri varmı yokmu hala aynı yerde mi çalısıyor cıktımı diye vs. Hatta ayrıldığımızda ben bir ara sehir dısına cıkmıstım telefonda konusurken söylediğimde niye nereye gittin vs dedi. Neyse beni sorduğu arkadaslarımın facebook hesabını aldım ben onlarda ekliydi bende ekli değildi silmiştim kendisini çünkü. Ve baska bir kız yüzünden benden ayrıldığını anlamıstım. Anında mesaj cektim . "hayatındaki insana saygın olsun biraz bari bana olmadı. Beni arayıp sorma sorusturma merak etme ben iyiyim öğrenmek istiyorsan söyleyeyim evet hayatımda biri var tıpkı seninde olduğu gibi" yazdım. aradan uzun zaman geçti bir gece oturup agladım ya hayırlısıysa gelsin Allahım dedim yada sabahında yalvararım sana unutayım hiç hayatıma girmemiş gibi sanki "dedim hiç bu kadar ağladığımı hatırlamıyordum uzun süredir.. Ertesi gün aksamında 24 saat cekmedi kendisi cıktı geldi uzun konusmalar sonucu barısmıstık. Bana öyle sarılısı vardıki o uzun aradan sonra beni gerçekten sevdiğine inandırmıstı. Ailesine basta söylemeyi düşünmüyordu bir ay kadar ama dayanamamıs ertesi gece söylemişti. Cok heyecanlıydık cok mutluyduk halada öyleyiz. Evlenme teklifi etti sözlendik. Aldattığı kıza gelince : kendisi yurt dısında ve sözlümün kız kardesinin en yakın arkadasının kuzeni. Kızkardesinin nişanı filan olmustu arkadası geldi. Ama kız burda olamadığı için gelemedi tabi. Sonrasında kız kardesinin arkadasının doğumu oldu. Tabi görümcem gitmedi doğumuna. Arkadasıda bu duruma cok alındı kızdı. Sözlümde hatta espirisine biz üc cocuk düşünüyoruz birinciye gelmessen ikinciye yetişirsin olmadı üçüncüye dedi. Kardesinede kızdı o kadar gitti niye uğramadı diye. Görümcem suan sehir dısında. Ve biz onlara gideceğiz hayırlı olsun demeye. Bir pasta hediye alıp yarım saat oturup cıkarız dedik. Kız sürekli görüşüyor sözlümle . Eşide aynı şekilde.

Ben stresli olduğum zaman içime birşey doğduğu zaman nedense hep oluyor ve mide bulantısıyla geçiriyorum saatlerimi stresten dolayı. Sahte facebook hesabım vardı onunla girdim kızın facebookuna . Duvarı kapalıydı ama eniştesinin duvarı acıktı. Abisine .... geldi yazmıs. Yani kız yurt dısından tatile gelmiş burdaymıs. Ve biz onlara hayırlı olsuna gideceğiz. Askımlı canımlı cicimli konusuyordu zamanında o kızla. Yüzyüze hiç görüşmediler elini bile tutmusluğu yok. Kamera acıyordu sadece. Benimle barısmadan bir ay önce filan ayrılmıslar. Kız dengesizmiş anlattığına göre. Enişteside aynı şeyleri söylüyor. Kuzenide ... Ama kuzeni bana ne kadar iyi davransada baskalarının yanında içindeki fesatlığı ben hissedebiliyorum. Bakısları imalı lafları.

kızın buraya geldiğinden sözlümün haberi yok. Kız acıkcası güzel bi kız ama bende güzelim ne yalan söyleyeyim. Sözlüme güveniyorum ama yinede içimdeki kıskanclığa hakim olamıyorum. ONlara gittiğimizde kız orada olacak sözlüm ona nasıl bakacak kapıdan girerken sok olacak belkide . Ama kesin kuzeni arar der geldi diye haberin olsun diyebilir. Yada inadına demez o daşok olsun bende engel olmayayım yüz yüze gelsinler diye düşünebilir. İçimden gitmek gelmiyor ama bizimki onun olduğunu öğrenirse ben gitmessem tek te gidebilir . Beraber gitmek istiyor zaten.sanırım en güzeli süslenmek püslenmek gitmek. tek tasımıda takmak. Görsün kiminle beraber olduğunu. ama ya onun yanında bana ilgi göstermesse. Bide çaylarıda o yapıp verir diye düşünüyorum. Ya yakın davranmassa bana. Benim kıskanclığım iyice tavan yapacak.

Unutamıyorum kızlar yapılanı. O ne kadar şeytana uydum desede. Pişmanım köpekler gibi desede unutamıyorum. İyikide uymusum ya kıymetini anlamadan baska bir sekilde sıkılıpta ayrılsaydık birbirimizden diyor. İyikide olmus dıyor senin kıymetini anladım sensiz yapamayacağımı anladım diyor. Zamanında msn yazısmalarını buldum sözlenmemize günler vardı . Bağırdım kızdım itekledim istemiyorum defol dedim. Bana dediklerini o kızada demişsin zamanında dedim. Herkesemi aynı seyleri söylüyorsun istemiyorum evlenmek git baskasıyla evlen dedim. yalvardı yakardı yine barıstık.

Kafam cok karısık bu duyguları nasıl kendi kendime yeneceğim bilmiyorum. Her aklıma geldiğinde gözlerim doluyor mutlulugumun üstü örtülüyor kötü düşünceler yerine geliyor. Psikoloğa mi gitmem gerekir ne yapmam gerekir ne olur artık akıl verin. Güvensizlik değil diyyorum kıskanıyorum sadece. Bazen de kendimi telkin ediyorum hayırlıymıski döndü Allahım duanı kabul etti Seviyormuski gerçekten döndü diyorum. Bana karsı cok ilgili cok alakalı . Heryerde herzaman. Günde kaç kez telefon acar konusur. İki gün görmesin özler. Kardesinin facindede o kız vardı bizim söz fotoğraflarımızı görmüştür kesin bişey yazmamıs ama kardesi nisanlandı diye ona hayırlı olsun demiş. Görümcem buna yorum bile yapmamıs ben gördüm oturttum karsıma konustum. Haklısın dedi. Ama bu aldatma sayılmaz elini bile tutmadı dedi.O kimki arkadasımın kuzeniymiş dedi olsa ne olur olmasa ne olur sen iste bebeğim dedi. tuttu sildi kızı arkadas listesinden. Sözlümse facebookuı ortak yaptı . Görümcemin arkadası dahil ekli değil bizde. Fotoğraflarımızıda koyduk aynı sekilde.

Biliyorum cok uzun yazdım ama ne yapacağım bilmiyorum yardım edin :KK43:

Bence kıskanmakta çok haklısın , sevildiğini hissetsen de sonuçta sözden önce bana söylediklerini ona da söylemiş , görüşmeselerde aşkımlı canımlı cicimli konuşmuşlar diyorsun.
Karşı karşıya getirmemeye çalış diyeceğim ama..
Ne yorum yapacağım bilemedim :26:

aynı şeyleri yaşamadım seninle ama çok iyi anladım sıkıntını.çok normal böyle takıntı yapman unutamaman.senin bence yapman gereken tek şey hiç bişey yapmamak.çünkü bu panik can sıkıntısı ile yanlış şeyler yapma olasılığın çok yüksek.bu konuda hatalı olan kesinlikle senin erkek arkadaşın.sana döndüyse güven vermse geren o.ama sende hala böyle hisler varsa erkek arkadaşın eksik bişeyler yapmış demektir.bence o kızı hiç ciddiye alma.evlenmek bu kararı almak erkekler için kolay değildir.bu kararı verdiyse seni istediği seni seçtiği anlamına gelir.sen doğal davran hesaplar içine girme.karşılığını alırsın.bu hareketlerinle erkek arkadaşının gözünde yükselirsin.sakın ola ne yapsam o kıza falan diye plan yapma.bunu anlarsa arkadaşın senden soğuyabilir.sen rahat ol bence

Hiç birşey yapma.
Yemiş bir nane bakalım dediği gibi pişman mı?Olurda o kızla aniden karşı karşıya gelirse vereceği tepki,
davranış sana tutumu gerçekten pişman olup olmadığını gösterir...
Ama daha sonra kızın geliceğini bildiğini,bilerek söylemediğini söylersin.
En iyisi bu görüşmenin hiç olmaması ama...

yorumlarınız için teşekkürler kızlar karsı karsıya getırmemeyı bende ısterım ama yapacak bırseyım yok. dedıgınız gıbı yapacağım suslenıp puslenıp gıdecegım ve plan ypamayacagım . sadece erkek arkadasımın tavırlarını kontrol edecegım orada nasıl davranıyor dıye kıza karsı. peki cesaret edıpte yakın davranırsa oradan cıktıktan sonra sızce nasıl tepkı vereyım.

Şahsen kızla konuşsa bile çekip giderim bu beni küçük düşürmek olur.
Sen aldatmasını affetmişsin üstüne o kızla karşı karşıya gelicen kuzu olması lazım o ann
aksi durumda tepkini koy.

evlendikten sonra aynı kuşkuları duyacak olmak daha kötü..bence en iyisi karşılaşmanız olacaktır..sözlünün tepkisini hareketlerini görürsün.karşılaştığınızda ikisinin birbirine yakın olup olmadığına göre o anda tepki koymalısın..Allah yarımcn olsun..

Şahsen kızla konuşsa bile çekip giderim bu beni küçük düşürmek olur.
Sen aldatmasını affetmişsin üstüne o kızla karşı karşıya gelicen kuzu olması lazım o ann
aksi durumda tepkini koy.

acıkcası orada olay cıksın ıstemıyorum tartısma yasamakta.haklısın bu benı kucuk dusurur ama bnm ona karsılık vermem obur kızın bı tarafını kaldırmama yol acar dıe dusunuyorum.bak benım yuzumden tartısıyorlar vs dıe dusunebılır.oradan cıkısta yapacagımı bılıyorum ama öyle bısey olursa.

evlendikten sonra aynı kuşkuları duyacak olmak daha kötü..bence en iyisi karşılaşmanız olacaktır..sözlünün tepkisini hareketlerini görürsün.karşılaştığınızda ikisinin birbirine yakın olup olmadığına göre o anda tepki koymalısın..Allah yarımcn olsun..

çok sagol canım benım bende öyle dusunuyorum haklısın sanırım.karsılasmak daha ıyı sanırım en azından suphelerden kurtulurum. bırde evllılık dusunen adam neden böyle tepkıler verıpte huzurumuzu kacırsınkı degılmı ??kesın oyle davranacak dıye bı kural yok belkıde cok ıyı davranır bana.sevgısını bellı eder bana olan.

X