Bu süreç ıcınde yumurtlama olurmu acaba ????

lazsibel

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mart 2023
1.477
236
24
Kızlar uygulamaya gore yumurtlmaya 8 gun falan var bugun dodkor gelısmems daha dedı ve ışac verdı banaa rahım agzı kalınlığı 7 mm dedı sızce bu surec ıcınde 8 gun ıcınde buyuyp gelısrmı acaba bıde ıkı defa olmak uzere akıntı ıle berber kahverengı akıntı geldı neden olabaılır

Kızlar uygulamaya gore yumurtlmaya 8 gun falan var bugun dodkor gelısmems daha dedı ve ışac verdı banaa rahım agzı kalınlığı 7 mm dedı sızce bu surec ıcınde 8 gun ıcınde buyuyp gelısrmı acaba bıde ıkı defa olmak uzere akıntı ıle berber kahverengı akıntı geldı neden olabaılır
Merhaba, hamilelik mi istiyorsunuz?

bende istiyorum. 9 aylık evliyim 8 aydır da korunmuyoruz. Fakat hala gebelik olmadı mart ayında kontrole gitmiştim doktor sağlıklı olduğumu hamileliğe engel bir durum görmediğini söyledi. Geçtiğimiz ay kistimin olduğunu öğrendim. Ağrı ile hastaneye gittiğimde kistimin patladığını öğrendim Sağ yumurtalıkta. birde rahimde polip olduğunu söylediler. Dün emar çekildi sonuç 10 gün sonra çıkacak. Bu süreçte ben soğan kürüne başladım 6 gün oldu. Siz ne kadar süredir istiyorsunuz?

Sibel eşin doktora gitti mi hiç? Bayadir yaziyorsun sen konularini goruyorum arada. Sonucta senin 2 cocugun var. Esinde hur sorun olabilir mi?

X