Bu Sitede Dnce zgrl Yok mu?

Merhaba sevgili Kazen
Talihsiz bir cümle kurduğumu sanmıyorum zira talin burada bir iki yazı yazıp moderatör olarak birkaç gönül kazanmış olabilir ama bu siteye ilk üye olduğum zamanlarda ki bu yaklaşık 1,5 yıl önceye tekabül ediyor Ermenilerin yaptığı soykırım ile ilgili açılmış bir konuda atalarını savunarak zaten rengini belli etmişti!!!
Yani arkadaşın bu konudaki düşüncelerini sizden daha önce farketmiş bulunmaktayım...
Ve bu konunun kaptılmasına ait mesaja "teşekkür" ünü basacak kadar fanatik bu konuda emin olun...
Bu konunun açılmasını farklı etnik kökenli arkadaşların rahatsız olmasına neden olabileceğini düşünmüşsünüz,o zaman sözde Kürt halkının haklarını savunan pkk konusundada aynı fikirlerin geçerli olması gerek bu sitede öyle değil mi?

Konuyu çarpıtıyorsunuz. Bu sitede asla Kürtler gelsin haklarını savunsun diye ne bir hak verdik ne de konu çatırdık. Hedef gösterip konuyu ciddi olarak saptırıyorsunuz. Yaptığınız talihsiz açıklamalara devam ediyorsunuz. Kürt ermeni laz çerkez ayırımına karşıyız. Bu sitede ne biz ermeniyiz başlığına izin verildi ne de kürt düşünceleri empoze edilmeye çalışıldı. Konuyu çarpıtmayın lütfen.

Evet hatalı cümle yazmışım yazıyı talin görmeden kaldırsak yazıyı diye özel mesajını beklerken sizden gelen cevabınız ciddi olarak beni şaşırttı. Bunuda ifade etmeliyim.

Konuyu çarptırdığımı sanmıyorum sayın Kazen...
Zira Doğu ve Güney Doğu Anadolu'da bu katliamın izleri hala taşınırken,okduğum ilkokula ek bina yapılırken toplu mezarlar çıkarılırken,insanlar diri diri yakılıp,hunharca katledilip bundan sapıkça bir zevk alınırken tüm bunlara tuz biber olur gibi "ÖZÜR DİLİYORUZ" diye ortaya atılan kendini bilmez terbiyesizlere karşı asıl özür dilenmesi gereken milletin bizler olduğunu belirten "ÖZÜR DİLEMİYORUZ" kampanyasının Kadınlar Kulübüne taşınmasında birilerini rahatsız edecek bir durum görmüyorum ben...

Evet hatalı cümle yazmışım yazıyı talin görmeden kaldırsak yazıyı diye özel mesajını beklerken sizden gelen cevabınız ciddi olarak beni şaşırttı. Bunuda ifade etmeliyim.

Kimseden korkum yok sayın Kazen...
Bu sitede yaklaşık 1,5 senedir varım ve her zaman neyi doğru biliyorsam onun arkasında durdum,tanıyanlar az çok tanımıştır beni...
O yüzden aman birileri görmeden mesajımı silin diyecek kadar düşünmeden konuşan biri değilim...

nefertari bu konudaki hassasiyetini anlıyorum.emin ol aynı fikirlerdeyiz hemen hemen.
sadece haklı olduğumuz bir konuda hakaret edip haksız duruma düşmeye gerek yok diye düşünüyorum.
kimse bir iki tatlı sözle kimseyi kandıramaz,saptıramaz....
sadece düzeyi düşürmemek lazım.
haklı insanın hakarete ihtiyacı yoktur dimi:)

.... Kadınlar Kulübüne taşınmasında birilerini rahatsız edecek bir durum görmüyorum ben...

Çok ağır ithamlarda bulunuyorsunuz özür dilerim ama doğru sitede değilsiniz. Üyeliğiniz sonlanmış bulunmaktadır. Özgürlük mü ? Malesef özgürlük bu değildir. İthamlar, varsayımlar üzerine yorum yazamassınız. Sitemizin düşünce yapısını biraz anlayabilmiş olsanız yılın annesini kim olarak seçmişiz bakarsınız.

Çok ağır ithamlarda bulunuyorsunuz özür dilerim ama doğru sitede değilsiniz. Üyeliğiniz sonlanmış bulunmaktadır. Özgürlük mü ? Malesef özgürlük bu değildir. İthamlar, varsayımlar üzerine yorum yazamassınız. Sitemizin düşünce yapısını biraz anlayabilmiş olsanız yılın annesini kim olarak seçmişiz bakarsınız.

kazen abi yapma gozunu seveyim ya...
tamam nefertari kızgınlıkla anlık hiddetle böyle bir konu acip talihsizce taline yuklenmiş olabilir ama üyelik sonlandırılması cok acımasızca olur...
onu yakından tanıyan biri olarak asla artniyet taşımadıgını düşünüyorum...
ofkesinin kurbanı oldu...

bende gurbaa ya katılıyorum... bencede üyeliğinin sonlandırılması çok acımasızca.bence bunu biraz daha düşünseniz....

Kimseden korkum yok sayın Kazen...
Bu sitede yaklaşık 1,5 senedir varım ve her zaman neyi doğru biliyorsam onun arkasında durdum,tanıyanlar az çok tanımıştır beni...
O yüzden aman birileri görmeden mesajımı silin diyecek kadar düşünmeden konuşan biri değilim...

Hemşo konunun kapatilmasina bende çok üzüldüm
ama baksana haddi aşilan laflar edilmiş ondan kapatilmiş
bende bu konuda çok hassasim talinin bir olayda atalarini savunduğunu yazmişsin
keşke okuma imkanimiz olsaydi o konuyu ve yorumu link vermen mümkünmü?:uhm:

kazen abi yapma gozunu seveyim ya...
tamam nefertari kızgınlıkla anlık hiddetle böyle bir konu acip talihsizce taline yuklenmiş olabilir ama üyelik sonlandırılması cok acımasızca olur...
onu yakından tanıyan biri olarak asla artniyet taşımadıgını düşünüyorum...
ofkesinin kurbanı oldu...

Senin profiline bıraktığı mesajda sonucunun ne olduğunu bile bile yazdı bunları. Hiç savunmayın, kusura bakmayın ama bizi hedef gösteren bu tür açıklamlardan dolayı yaşadıklarımızı hiç biriniz bilmiyor. Böyle dengesizce yapılan açıklamalar sonucu neler yaşadığımızı yine bilmiyorsunuz. Doğru bildiğini söylemek başka birşey körü körüne sonuçlarını görmeden açıklama yapmak ayrı birşey.

Talin arkadaşımız geldiğinde zaten gerekli açıklamayı yapacaktır.
Umarım yanlış anlaşılmadır. Aramızda ayrımcılık olduğunu sanmıyorum.
Dili, dini, ırkı ne olursa olsun.

offf...
nefret ediyorum bu durumdan ya nefret...
niye her defasında böyle oluyoruz biz?
siteye atraksiyon lazım diyoruz ama böyle sevdigimiz insanların kırılması, agır şekilde cezalandırılması hakkaten cok can sıkıyor...
talini severim, çok hanımefendi bi insan
nefer zaten canımdır...
kazen abi nolur hafiflet su cezayi
üyeliğini sonlandırma senağlama

neden düzgünce konuşamıyoruz neden fikirlerimizi paylaşırken bir anlık öfkeye kapılıyoruz annış değilim ben halen
keşke durum böyle olmasaydı da actığıız konular kapanmasaydı
eğerki tartışmadan hakaretler etmeden vede güzelce cevaplarla devam edilseydi eminimki konular kapanmazdı
bence ilk önce hakaretsiz vedetartışmadan konuşmyı öğrenmemiz lazım
hiç bir yerde asla ayrımcılık yoktur bu KK de de böyle olmuştur vede böylede devam edecektir forumun çocuklarımızada kalması için en güzel yol budur bence saygılarımla.

X