Bu şekilde zayıflamak mümkün mü?

fataldanger

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.606
1.108
Arkadaşlar kilo vermek güzel ama kilo verince mecbur yüzümüz de zayıflıyor, çöküyor. Ben mesela yanaklarımı, yüzümün dolgun olmasını çok seviyorum, yüzümden kilo vermek istemiyorum. Yüzden kilo vermeden zayıflamak mümkün müdür acaba??

Arkadaşlar kilo vermek güzel ama kilo verince mecbur yüzümüz de zayıflıyor, çöküyor. Ben mesela yanaklarımı, yüzümün dolgun olmasını çok seviyorum, yüzümden kilo vermek istemiyorum. Yüzden kilo vermeden zayıflamak mümkün müdür acaba??
genetik yapınız nasıldır bilmiyorum ama mesela benim elmacık kemiklerim belirginleşip yüzüm zayıflıyor

Maalesef ben de aynı durumdan şikayetçiyim, bu yüzden kilo vermek istemiyorum. Zayıflayınca burnum direkt ortaya çıkıyor, şu an yüzüm derli toplu, göbeğim olsa da veresim yok yüzüm zayıflamasın diye :KK70:
Bir ara kafayı takmıştım buna, bazı yüz egzersizleri varmış yüzü şişiren.

Maalesef ben de aynı durumdan şikayetçiyim, bu yüzden kilo vermek istemiyorum. Zayıflayınca burnum direkt ortaya çıkıyor, şu an yüzüm derli toplu, göbeğim olsa da veresim yok yüzüm zayıflamasın diye :KK70:
Bir ara kafayı takmıştım buna, bazı yüz egzersizleri varmış yüzü şişiren.
Ne yapsak ki :KK43: Vücut güzel olunca yüz çirkinleşiyor, yüz güzel olursa bu sefer fizik kötüleşiyor.

Bence herkes dolgun bir yüz ister, kilolu arkadaşlarımın hepsine makyaj çok yakışıyor. tuval gibi yüz, istediğin yeri şekillendir.zayıflar da kontür yapamıyor. Elmaciklari cikartmaya calisirken yanaklari çökük gösteriyor, gıdıya koyu renk yaparken çivi gibi oluyor surat falan.

Ne yapsak ki :KK43: Vücut güzel olunca yüz çirkinleşiyor, yüz güzel olursa bu sefer fizik kötüleşiyor.
yani öyle kesinlikle. ultra bir kilo değilse mesela çok abartılı olmayan bir göbek ya da basen varsa sorun etmiyorum giysilerle kamufle edebiliyorum ama yüz öyle olmuyor. apaçık ortada bir yer :KK70:

X