BU SEFER KENDIM ICIN DUANIZA TALİBİM KIZLAR 🤲 Bİ BAKARMISINIZ🌺

Morrmeneksee

Herşey sadece bir rüya 🕊️💜
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2018
8.471
17.167
Kızlar sıkıntımı anlatamıyorum sizlere ama gercekten Allahın yardımına oyle ıhtıyacım var ki şu sıra
Sizlerdende benım için aşağıya yazacağım duayı etmenizi rica edeceğim belirli bır sayı yok Allah rızası ıcın ne okursanız o kadarına Talibim Allah razı olsun şimdiden

Adım ayşe nur

Vec’al lenâ min ledünke veliyyen vec’al lenâ min ledünke nasîrâ.”(
Nisâ’, 43/75)

ANLAMI: “Rabbimiz, katından bize bir sahip çıkan gönder, katından bize bir yardımcı lütfet.”

Okurum ben de. Allah ferahlık versin yüreğinize. Sıkıntınızdan bir an önce kurtulun inşallah.

Nıyetlenmedım guncesım.. Cok ruhum sıkısıyor yine.. ıcınızden ne gelırse o kdr okuyun yeterkı nefesınız bulunsun Allah razı olsun ıyıkı varsın

Bence bir sayi belirleyip o sayidan duserek ilerleyelim canim. Kolay okunan bir ayet cunku cabucak ilerler.

Simdilik 313 aldim Rabbim ferahlik versin insAllah.

sıkıntın her ne ise Rabbim ferahlık versin. simdilik 100 okuyayım gece de devam ederim.

Rabbim ne sıkıntın var ise gidersin inşallah 100 tane aldım şimdilik

Canım Allah'ım içine ferahlık versin,derdine derman olsun inşallah.
Bende 100 tane okurum şimdi canım

Rabbim yar ve yardımcın olsun kalbine İnşirâh ferahlığı versin 500 tane bende aldim kimin ne sıkıntısı varsa Rabbim şifa buldursun.

Canım Ayşenur bu abdestli okunuyor sanırım ben müsait değilim ama emin ol sana aklıma her geldiğinde bol bol dua edeceğim Allah kalbine ferahlık gönlüne huzur versin inşallahhhh O kadar duaya vesile oldun emin ol sen darda kalmazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…