Bu Sefer Hamilemiyim ?

Hafta sonu ben de öyleydim :KK1: Ama bu şekilde düşünüp de kendimi iyice inandırıp umutlanmak istemiorum...Dua edip beklemekten başka yapılacak bir şey yok...

İyi haberlerini bekliyorum canım, ama sen yine de evde yapılan testlerden yap istersen

Hep bir gün geçsede yapardımm.Ama yapmıcam beklicem...Ara ara ağrım oluyor...olacağım galiba ya...2 gün geçti bugün 3.gün çıkarmı yapsam..

Hep bir gün geçsede yapardımm.Ama yapmıcam beklicem...Ara ara ağrım oluyor...olacağım galiba ya...2 gün geçti bugün 3.gün çıkarmı yapsam..

çıkar sanırım, benim son reglm 26 Mayıs'tı ama düzensiz olduğu için kaç gün geciktiğimi bilmiyorum, silik olarak 2. çizgi çıktı bende. Kan testi için bekliyorum.

Sen ne durumdasın canım, umarım kötü bir haber vermezsin

çıkar sanırım, benim son reglm 26 Mayıs'tı ama düzensiz olduğu için kaç gün geciktiğimi bilmiyorum, silik olarak 2. çizgi çıktı bende. Kan testi için bekliyorum.

Sen ne durumdasın canım, umarım kötü bir haber vermezsin

Hala test yapmamakta kararlıyım.Bugün 4.gün.Öğlende çok karnım ağrıdı lavobaya gittim silince çok az leke geldi..Oldum diye ped koydum.Şimdi lavobaya gittim.Hiç birşey gelmemiş....Ama ağrım var.Olucam galiba...Artık beklemek okadar yorduki biran önce ne olursa olsum diyorum..1temmuz evlilik yıldönümüm.iNŞ OLMASSA eşime en güzel hediyeyi vermek isterim..Naisp...Senin silik çizgi çıktıysa vardır bişeyler inş...Hadi hayırlısı.Bende güzel haberlerini bekliyorum.

merhaba, ben sayfaniza yeni üye oldum,fransada yasiyorum. benim gibi ne kadar çok kadin varmis :) ben 22 yasindayim 2007 de evlendim 2008 de korunmayi biraktim o zamandan beri deniyoruz ama henüz bebegim olmadi :KK43: çok üzülüyorum. bütün testleri yaptirdik hiç sorunumuz yok Allaha çok sükür!!! bu ay yeni tedaviye basladim vitamin haplari ve baska bir hap daha var. insallah hayirlisi olur. ben en son 17 haziranda regl oldum reglerim bittikten sonra kasiklarimda agri var karnimda siskinlik yumurtaliklarim agriyor sanki sebebini anlamadim acaba hamilemiyim daha çok erken biliyorum ama merak ediyorum :KK43: belimde çok agriyor. 13 temmuzda regl olcam bakalim merakla bekliyorum :)

X