Bu saçı açtırıp boyatırsam yanar mı /uzaması durur mu

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
5.077
4.167
Kızlar saçlarımı uzatmak için çabalıyorum ancak renginden memnun değilim düz açık kumrala boyatacağım, yıllardır evde kendim boyuyorum ama eşitsizlik yer yer bakırlaşma oluyor. Fotoda hafif ıslaktı ve ışıktan dolayı farklı çıkmış. Özellikle dipler çok fena. Artık kuaföre teslim edip dibim geldikçede sadece gidip dip boyası yaptırmak istiyorum evde ugrasmak istemiyorum. Dip boyama Ücret olarak nerdeyse aynı denk geliyor ve hiç değilse renkde daha profesyonel ve doğal durur diye düşünüyorum. İstediğim rengide paylaştım. Ama açma boyama işleminden sonra uzaması durur mu sizce? :KK43:

Eklentiler

• Screenshot_20220629_193925_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_20220629_193925_com.google.android.apps.photos.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleme:
Kızlar saçlarımı uzatmak için çabalıyorum ancak renginden memnun değilim düz açık kumrala boyatacağım, yıllardır evde kendim boyuyorum ama eşitsizlik yer yer bakırlaşma oluyor. Fotoda hafif ıslaktı ve ışıktan dolayı farklı çıkmış. Özellikle dipler çok fena. Artık kuaföre teslim edip dibim geldikçede sadece gidip dip boyası yaptırmak istiyorum evde ugrasmak istemiyorum. Dip boyama Ücret olarak nerdeyse aynı denk geliyor ve hiç değilse renkde daha profesyonel ve doğal durur diye düşünüyorum. İstediğim rengide paylaştım. Ama açma boyama işleminden sonra uzaması durur mu sizce? :KK43:
açma boyamaya saç dayanmaz. benim saçlarım uzun ve gürdü aça aça boyaya boyaya kedi kuyruğu gibi kalmıştı. son 2 senedir boyamıyorum ve koyulttum şuan upuzun ve sağlıklı. bir daha asla açıcı sürmem saçlarıma. istediğiniz renk de turuncumsu duruyor. tavsiye etmem saçlarınızı açınca kırılacak, kuruyacak, bariz bir şekilde dökülecek ve yapısı bozulacak. bunları göze alıyorsanız açtırın. sonra bakım yaparım diyorsanız da ölmüş bir saçı hiçbir şey eski haline getiremez henüz dünyada böyle bir mucize bulunmadı.

X