Bu sabah 3 melegimde beni birakip ucdular

canım benım ya basınsagolsun duyunca sok oldum ya.cok uzuldum.allahım sabır versın sana ve babısana.daha cok gencsın canım kardesım ınsallah tekrar anne olacaksın.allahtan rahmet dılıyorum canım.nur ıcınde yatsınlar ınsallah.yazacak kelıme bulamıyorum suan cok uzgunummmmmmm cokkk.

Allah sabir versin baska aci vermesin.En kisa zamanda tekrar guzel haberlerini alacagiz canim

canım benim bende üst üste 3 defa düşük yaptım biliyorum çok kötü ve üzücü birşey allah sabır versin ne diyeyim inşallah bundan sonrakileri kucağımıza almanı nasip eder rabbim herşeyin hayırlısı üzme kendini

sagoLun kiZlar.. eksik olmayin... hersey icin tskler..

hala kendimi toparlamis degilim.. hayat sanki durdu benim icin..
destekleriniz icin cok cok tsk ederim

canım bende 9 hafta 4 günlükken geçen hafta üçüzlerimi kaybettim seni çok ii anlıyorum Ben çok merak ediyorum tamam çok küçüklerdi ama ahirette yavrularımı görebilirmiyim acaba. Allah sanada banada bizim gibi olan herkeze sabır versin.

canım çok üzüldüm Allah sabır versin inş en kısa zamanda meleklerin kardeslerını yollar kendıne iyi bak

ne diyeyim, allah sabır versin, en kısa zamanda yüzünüzü tekrar güldürsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…