Doğuma Hazırlık Bu Odalara Bayilicaksiniz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Angel...baby

Kızım&Oğluşum
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
1.330
10
kızlar ben bu odalara bayıldım allahım bizlerede nasip et yarabbim hayırlı bebeler bizde düzelim bunlarla odalarını inş.a.s.
okiyanus.jpg

mant.jpg
kareta.jpg

39-yelkenli-genc---S.jpg

34-duz-model.jpg

26-oval-takim--------+--S.jpg

15-buyuk-ev-k.at-arabasi-1.jpg

16buyuk-ev-b.-karyolali-049.jpg

22-barbie-bebek--S.jpg

offfff çok güzellerrrrrrr. ya antalyada mı bunlar? ist da var mı acaba? marka yazsak reklam mı olur? cok soru sordum. paylaşımın için saol.

banane bende aynısından istiyom....

ahhhh ülen ahhhhhhhh gene efkarlandım......ben nezaman bebişimin odasını hazırlıycam....

BATSIN BU DÜNYAAAAAA BİTSİN BU RÜYAAAA AĞLATIPTA GÜLENE YAZIKLAR OLSUUUUNNNNN!!!!!

banane bende aynısından istiyom....

ahhhh ülen ahhhhhhhh gene efkarlandım......ben nezaman bebişimin odasını hazırlıycam....

BATSIN BU DÜNYAAAAAA BİTSİN BU RÜYAAAA AĞLATIPTA GÜLENE YAZIKLAR OLSUUUUNNNNN!!!!!

canım benim üzülme ya bizde o günelere gelicez dermansız dert yok derman allahta olucak ama sabır bak bu sabrın sonu ne kadar güzel olucakŞeniz

angelim odaları boşverde durumların nasıl canımmm :))

odalarda fena değil... bebeğimiz olsa bi oda kolay:)

:1shok:AAAAA :1shok:GÖZLERİM AÇIK KALDI
:uhm:Bende istiyorum
a.s Biliyorum benimde bebeğim olucak
jeyyar Buna inanıyorum
:1rolleyes:Hayal etmesi bile güzel
:dance::teytey::sm_cool:Allahım en ksıa zamanda bunlardan bizede almayı nasip edicek inşallah
yasakkelime YETERKİ SABRETMESİNİ BİLELİM VE GÜÇLÜ OLALIM

Çok pahalı ama biz dün sorduk 1,200 civarında..Bilmiyorumki nasıl yapcaz yavaş yavaş alıcaz galiba.

X