bu ne şimidi lütfen bi bakın.

gxuxlxuxm12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
281
1
kızlar 15 gün geçti adetten. doktora gittim kan testi yaptırdım 0,1 değer bebek yok. tahlil sonucu böğle olunca doktor muayne etmedi tabi. iğne verdi adet olması için vuruldum 3 gün oluyo gene adet yok. ne bu ya?

ya ben bu doktorları anlayamıyorum.. neden muayene etmezsin ki belki başka bi sorun var yani anlayamıyorum doktorları... hastalıklarımızda doktorlarımıza da güvenemesek kime güvenip de gideceğiz

canım gittiğim doktor bide prof. az önce bir yazmış kanda 0,6 çıkmış ama muaynede hamile oldğu meydana çıkmış. sinir oldum şimdi ya bişi varsa neden pat diye iğne verdiki bu bana. doktoru değiştircem doktor değiştirmekte iyi değil. geçmişi o biliyo

kızlar 15 gün geçti adetten. doktora gittim kan testi yaptırdım 0,1 değer bebek yok. tahlil sonucu böğle olunca doktor muayne etmedi tabi. iğne verdi adet olması için vuruldum 3 gün oluyo gene adet yok. ne bu ya?

muayene etmesı gerekmıyormuydu sonucta kadınsın belkı yumurtalıklarla ılgılı bı problem ne bılıyor bakmadan nasıl anlıyor bunu...
ne bıleyım doktorlarda bı tuhaf ya...
:eek:klava:

sakın iğneyi vurulma......

ben ilk evlendiğim aylarda bir adet gecikmesi yaşadım ve çok midem bulanıyordu belim ağrıyordu....

kanda baktılar sonuç negatif.....

doktor iğne verdi vuruldum ve bir kaç günde adet oldum.....

benim gibi bir arkadaşım daha oldu böyle iğne vurulmadı...

bir ay daha geçsin dedi.....ultrasonlada belli olmamış onunki.....
bir ay sonra bir daha test yaptırdı

ve hamile.........

ya bence başka bi doktora daha görün. iğne verildiğini de mutlaka söyle. artık o da aynı şeyi söylerse yapacak bişe yok. bi de muayene ettir kendini senin de için rahat etsin.

doktorlar tıppın dışında hiçbişeyi kabul etmiyorlar.. belki geç döllenme olmuştur vs. bi bakar mısınız diyoruz ihtimal bile vermiyorlar ya anlayamıyorum... sen canını sıkma rahat olmaya çalış... zaten bişey varsa en yakın zamanda çıkar canım merak etme rahat ol inş. eğer bebek varsa ve iğne kullandıysan bile tutunacağı varsa tutunuyor... Rabbim koruyor merk etme canım ...
am keşke bir usg ile baksalardı belki başka bişeyden dolayı da gecikmiş olabilir değil mi yani için rahatlardı en azından

ama keşke bi usg ile baktırsaydın için rahatlardı yazacaktım eksik olmuş ama yazısı özür dilerim aceleden

kızlar vuruldum iğneyi 3 gün geçti vurulalı. vurulmadan önce evde test yapmıştım ondanda çıkmamıştı. zaten hayal kırıklığı içinde hiç aklıma bişey gelmden salak gibi vuruldum. inş hayırlsı neyse o olur. sağolun desteklerinize.

X