bu ne şimdi yaaa

yasamayiseviyorum

şansınla gel miniğim
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
1.457
4
kızlar cuma günü hamile olduğumu öğrenmiştim ama değerim daha yumurtlamanın üzerinden 13 gün falan geçmesine rağmen 80 küsürlerde çıkmıştı. bugün doktora gittim koştur koştur 2 saat yol çekerek hani içim rahatlasın değer katlamış mı diye baksın diye. doktorum 2000i bi geçsin dedi eski teste bakıp 2 gün önceki.test falan hiç birşeyde yapmadı 1 hafta sonra gel dedi. ya insan bi bakmaz mı kanda bir daha. çok üzüldüm yaaa. bana daha adet tarihini bile geçmemiş çok düşük bir değer olmayabilir bile dedi 1 hafta sonraya ölürüm herahlde ne oldu bitti diye. birde kasıklarımda ara ara ağrı oluyor normal mi

buradaki sağlık ocağında kan testi yapacak alet olduğunu sanmıyorum çünkü çok kötü buradaki sağlık ocağının hali anlatamam. herkes merkeze gidiyor kan tahlili için keşke olsaydı canım yaa

Canım başlığı görünce kötü bir durum var sandım ya çok şükür yokmuş,ben küçük bir ilçede yaşıyorum daha büyük bir ilçede gidiyoruz dr.a,gittiğimizde dr. hamilesin 1 hafta sonra gel dedi başka da bir şey söylemedi.Ben burdan okuduklarım kadarıyla biliyordum kan değerlerinin 2 katına çıkması gerektiğini,2 gün sonra sağlık ocağına gidip testimi yaptırdım.2 katına çıkmış tam da..bir de çarşamba gibi tekrar yaptırayım sonra gideyim diyorum kese için.Sen de küçük bir yerde yaşıyorsan her şeyi dr.dan bekleme canım,sağlık ocaklarında oluyor testler.Kasık ağrıları,adet olmadan önceki gibi,her an kanama olacak gibi hissedilmesi normalmiş bu dönemde.Sakin olmak gerekiyor sanırım da pek mümkün olmuyor bu dönemde ne yazık ki=)

sağlık ocağını aradım, hormon testi makinesi yokmuş onlarda merkeze gönderiyormuş zaten sonuçları öğrenmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…