Bu ne sıcagtırrr lo

my mister

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2024
1.070
2.672
33
Çatı katında oturmak da zulümmüş resmen ya hava sanki çöl sıcaklığı gibi Allahım ya gece gündüz evin içi hamam gibi 🥵🥵🥵

İmkanınız varsa klima. Ama şu anda o kadar çok talep var ki 2-3 haftayı buluyormuş montaja gelmeleri. E zaten yaz bitiyor 1,5 ay sonra.

Klima pahalı derseniz tavan vantilatörleri de fena değil. Biz yatak odasına taktırdık. Klima gibi serinletmiyor tabii. Ama sabaha karşı su içinde uyanmıyorsunuz en azından.

Ben avize tipi fanlari daha saglikli buluyorum. Yazlikta evde klima, balkonda avize tipi fan var, cok konforlu bir sekilde balkonda oturabiliyoruz, dolayisiyla sivrisinek belalari da gelemiyor.

Yazligimiz sivrilerin bordo bereli oldugu bir yerde.

Yaa vallahi ben de bezdim, kendi evim en üst kat ama fazla sıcak olmuyor evde çoğu zaman klima açmadan bile oturabiliyorum pencereler yetiyor. Annemlerin evindeyim şu an, her gün 36-37 derece, klima da yok. Hayatımda bu kadar sıcaktan bezdiğimi hatırlamıyorum. Bu yıl bir başka, sıcak fön gibi esiyor rüzgar

Bu arada gercekten bugün ekstra sıcak. Aksam nem de olursa ne yapacağız bakalim

Dun profilime yazmıştım akşam 9 kadar 45 derece,9 12 ye kadar 42 12 den 3 kadar da 40 dereceydi hissedilen sıcaklık düşünün bunlar akşam ve gece derecesi 😬😬

İmkanınız varsa klima. Ama şu anda o kadar çok talep var ki 2-3 haftayı buluyormuş montaja gelmeleri. E zaten yaz bitiyor 1,5 ay sonra.

Klima pahalı derseniz tavan vantilatörleri de fena değil. Biz yatak odasına taktırdık. Klima gibi serinletmiyor tabii. Ama sabaha karşı su içinde uyanmıyorsunuz en azından.
Klima taktıracaktık ev eski binadalardan olduğu için giriş çıkış yerleri yok denildi montajcı tavan vantilatöru iyi fikir teşekkürler 🙏

Yaa vallahi ben de bezdim, kendi evim en üst kat ama fazla sıcak olmuyor evde çoğu zaman klima açmadan bile oturabiliyorum pencereler yetiyor. Annemlerin evindeyim şu an, her gün 36-37 derece, klima da yok. Hayatımda bu kadar sıcaktan bezdiğimi hatırlamıyorum. Bu yıl bir başka, sıcak fön gibi esiyor rüzgar
Çöl sıcaklığı bacım çöl aha şimdi develer geçecek caddeden o derece

Bu ne sıcagtırrr lo​

He çok sıcaktır emme konunun yeri BDV değildir Şehriyar:KK14:

Kategori dışı konudan banlanmak istemiyseniz konular doğru bölüme açılacak, ok👍
Bende burayı bi öğrenemedim yaa allahım sen sabır ver 😂😂😂😂😂

X