Bu nasıl mümkün olabiliyor?

evet hani bir değil iki değil haliyle dedim ki kim bilir belki bizim de haberimiz olmayan görüntülerimiz dolanıyordur

evet hani bir değil iki değil haliyle dedim ki kim bilir belki bizim de haberimiz olmayan görüntülerimiz dolanıyordur
Büyük şehirler o konuda daha riskli yolda giderken bile arkandan gelen kişilerden şüphe duymayacak gibi değil daha 3 gün önce ya akalandi ozellikle gizli cekmeye çalışanlar veya taciz edenlerin yaş ortlamadi yüksek örnek veriyorum 50 yaş üstü falan Allah korusun çok dikkat etmek lazım

Lazerle ilgili yorum yapmak istiyorum. İl ismini vermeyeceğim lakin bir ildeki lazer merkezi özellikle vücudu güzel ve beyaz tenli kadınları ve daha çok evli ve tesettürlü olanları gizli kameraya alıyor. Sonra da kadınlara videolarını gösterip kocana atarız ailens atarız falanca sitede her yerde yayarız istediklerimizi yapmazsanız diyor. Bahsettiğim il küçük bir yer ve ufacık olayda herkes duyar ki biliyorsunuz bu kayıtlar polise dahi gitse çoğu kişinin elinden geçip incelemeye alınıyor. Polise gidersen videolarını onlar da görür kurtuluşun yok falanca gün buraya geleceksin gibi gibi fuhuşa teşvik ediyorlar. Böylece bu fuhuş olayları o merkezde tam 7 yıl sürüyor. Taaki Her şeyi göze alan bir kadının şıkahetiyle ortağı ayağa kaldırmasıyla patlak veriyor. Yani demem o ki maalesef hiç bir yere ve kimseye güvenemeyiz (İçinizi rahatlatayım kadının kocası lazer merkezinin sahibini öldürüyor ve 10 yıl hapis cezası alıyor fakat sadece 3 yıl yatıp çıktı)

Ben lazere gidiyorum İzmir'de bu 5.seansim.olacak gittiğimde ince heryere bakacağım sahibi tanıdık ama olsun ne olur ne naz içime korku düştü

Ben de gittiğim yeri iyice kontrol ediyorum ama bu videolarda da zaten kamera ortada değildir yani öyle olsa herkes anlardı çok minik olmalı

Yani ortalıkta o kadar sapık, pislik insan müsveddesi var ki inan yetişemezsin bunlara çok boktan bir olay bazı yazılımcılar farklı kodlamalar ile herhangi bir yerde olan sabit bir kameraya ulaşabiliyor ve görüntüleri çok net bir şekilde izleyebiliyor. Bunun önüne geçebilmek için kendi hayatından da feragat etmen gerekiyor bir yerde bu da çok mümkün değil bu yüzden yapabileceğimiz şey daha dikkatli olup gözlem yapmak, etrafı bir kontrol etmek. Çünkü dışarıda da ne olduğu belli olmayan uzaylılar arkadan videolar çekebiliyor maalesef ve sen görebildiğin kadarı kadar engel olabiliyorsun. Ülkenin doktoru bile bunu yapabiliyorken iş devlete kalıyor bu saatten sonra biz önüne geçemeyiz tepki gösterebiliriz sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…