Bu minik yavru kayıpmış arkadaşlar

iyisallah bulunur cok uzuldum......(ben bu sayfayi arkadaslarima gondermek istiyorum ama acemiyim bu konuda hic anlamiyorum su bilgisayar isinden,,yardimci olursaniz bende tanidiklarima gonderirim)iyisallah guzel haberlerini aliriz yakinda:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

iyisallah bulunur cok uzuldum......(ben bu sayfayi arkadaslarima gondermek istiyorum ama acemiyim bu konuda hic anlamiyorum su bilgisayar isinden,,yardimci olursaniz bende tanidiklarima gonderirim)iyisallah guzel haberlerini aliriz yakinda:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

cnm önce saga tıkla farklı kaydet war bılgısayarına masa üstune kaydet sonra msnı ac resmı oraya sürükle kıme göndermek ıstıyosn:1hug:

cnm önce saga tıkla farklı kaydet war bılgısayarına masa üstune kaydet sonra msnı ac resmı oraya sürükle kıme göndermek ıstıyosn:1hug:

yapamadim be arkadasim,bise gonderdim ama artik dogrumu oldu,bos mesaj mi gonderdim bilmiyom olmadi ise artik yarin esimden yardim isterim,bilgisayar turkce degil onun icin pek anliyamiyom.....sagol ilgilendigin icin...

offff çok üzüldüm allah kimseye evlat acısı yaşatmasın
inşallah en kısa zamanda bulunur çocuk annesi perişan olmuş
allahım yardım etsin:Saruboceq::Saruboceq::1closedeyes:

ya inşallah kısa zamanda bulunur yaa üzüldüm gerçekden..annenin hai perişan...
Allah kahretsin böyle pislik insanları ne istiyorlar böle masum yavrucaklardann...

ya arkadaşlar tv de çıktımı bilmiyorum ama bu sabah programlarına verseler di keşke ..belki bi umut olurdu ne bilim yaaa...

allah çocuğa da ailesine de yardımcı olsn çok kötü bir durum inşallah biran önce bulunur

yavrumm benim yaa:çok üzgünüm:
Kadir gecesininde yaklaştığı bu mübarek günlerde Rab'bim inşallah bu anneyle birlikte bizimde dileklerimizi kabul eder...sağsalim bulunur yavrucak:Saruboceq:
Allah'ım s en yardımcıları ol:Saruboceq:

Rabbim kimseye evlat acısı vermesin.Şu mübarek günlerde Allah dualarımızı kabul eder ve en kısa zamanda bu yavruyu anacığına babacığına kavuşturur inşallah.....

Bende gelen bir maille haberdar oldum bu durumdan.Çok üzüldüm ya.Allah ailesine yardım etsin.İnşallah en kısa zamanda kavuşurlar çocuklarına.

ay hala hıc bı haber yok ınsallah bulunur ya cok etkılendım allahın ıznıyle bulunsun kadını gördukce ıcım parcalanıyoo

en acı şey kayıp insan delirir senağlama Allah cümlemizi korusun umarım bu minik bir an önce annesine anneside ona kavuşur amin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

allahım ne olursun bulunsun minik egehan.çok üzüldüm çok inş. tez zamanda bulunur.perişen olmuş anneciği.allahım sabır versin.

inşallah en kısa zamanda ailesine kavuşur minik yavrucak, okuyunca içim acıdı, çok ta tatlı bıcırık maşallah

offf anlamıyorum bu insanları o yavrucuğu kaçırınca noldu şimdi annesinden babasından ailesinden koparınca daha minicik ya. inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde bulunup ailesine annesi kavuşuır

insafsiz pislikler nasil kiydiniz bu minik yavruya, Allahim annesi ne hale gelmis. ben bu kadar üzüllddüysem anasi ne haldedir... Allah islah etsin böylelerini,dünya nereye gidiyo ya,Ins en kisa zaman da bulunur bu minik yavrucakta

gerçekten çok üzücü bir olay Allah kimsenin başına vermesin çokta küçükmüş inşallah kötü birşey olmamıştır içim acıdı
Allah annesine babasına sabır versin inşallah en kısa zamanda bulunur....

inşallah en ksa zamanda bulunur.annesi ne hale gelmiş.annelik başka ya.ben olsam dayanamzdım herhalde.allah sabır versin.

Umarım tez zamnda bulunur hayattaki en zor şey ölse mezarını bilirsin şimdi nerde ne yapıyor kiminle offff